MASAŻ CIĄŻOWY

Brzemienność jest najcenniejszym darem jaki otrzymuje kobieta. Jest on okazją do głębszego wejrzenia w siebie, dostrojenia się do własnych zmysłowych doświadczeń oraz przeżywania w pełni każdej chwili życia.

Masaż przynosi kobietom będącym w błogosławionym stanie dobrostan i ulgę w niedogodnościach fizycznych i psychicznych.

🌸dostarcza psychicznego odpoczynku oraz odnowy biologicznej dla przemęczonych stawów, bolesnych i nadmiernie napiętych mięśni.

🌸stanowi swojego rodzaju terapię przeciwobrzękową,

🌸redukuje powstawanie żylaków,

🌸 reguluje ciśnienie krwi,

🌸 pozytywne wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego, krążenia, oddechowego, pokarmowego i wydalniczego oraz przebieg wielu procesów zachodzących w organizmie,

🌸 ma zbawienny i bezpośredni wpływ na dziecko wzmacniając jego połączenie z matką.

🌸 koi, wycisza, relaksuje przynosi ulgę, wprawia w uczcie błogostanu

🌸 dzieci cudnie odbierają taką formę dotyku i kontaktu z matką

Podczas masażu ciało kobiety jest ułożone podczas masażu w taki sposób, aby zarówno matka jak i dziecko czuły się bezpiecznie i komfortowo.  Masaż polega na delikatnym i bezinwazyjnym przegłaskiwaniu ciała kobiety, z wykorzystaniem olejku, przy kojącej zmysły muzyce. 

Masaż ciążowy, to masaż skierowany nie tylko dla kobiet w ciąży, ale dla każdego, kto potrzebuje otoczyć troską, opieką i bezwarunkową miłością swoje wewnętrzne dziecko.

Masaż ciążowy, to masaż skierowany także dla każdego, kto jest w fazie przygotowania się do nowego życia: osób w procesie przebudzenia, tworzenia nowych projektów, wchodzących w nowe relacje, zmieniających pracę lub miejsce zamieszkania – masaż przebudzenia (do) nowego życia.

INWESTYCJA W MASAŻ : 200 ZŁ

Przed i po masażu jest czas na chwilę relaksu i rozmowę. Czas trwania(ok 1h (45-60 min) uzależniony jest od warunków i predyspozycji matki i dziecka w trakcie masażu.

Oferuję także sesję uzdrawiania kwantowego pamięci porodów, w trakcie której możliwe jest:

INWESTYCJA W SESJĘ: czas trwania ok 1h (40-60 min) – 350 zł