MASAŻ CIĄŻOWY

Brzemienność jest najcenniejszym darem jaki otrzymuje kobieta. Jest on okazją do głębszego wejrzenia w siebie, dostrojenia się do własnych zmysłowych doświadczeń oraz przeżywania w pełni każdej chwili życia.

Masaż przynosi kobietom będącym w błogosławionym stanie dobrostan i ulgę w niedogodnościach fizycznych i psychicznych. Dostarcza psychicznego odpoczynku oraz odnowy biologicznej dla przemęczonych stawów, bolesnych i nadmiernie napiętych mięśni. Stanowi terapię przeciwobrzękową, redukuje powstawanie żylaków oraz wpływa na regulację ciśnienia krwi. Pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego, krążenia, oddechowego, pokarmowego i wydalniczego oraz przebieg wielu procesów zachodzących w organizmie. Ma też zbawienny i bezpośredni wpływ na dziecko wzmacniając jego połączenie z matką.

Podczas masażu ciało kobiety jest ułożone w taki sposób aby  zarówno matka jak i dziecko czuły się bezpiecznie i komfortowo. Dogodny dostęp do masowanych okolic ciała pozwala na rozluźnienie ciała.  Masaż polega na delikatnym i bezinwazyjnym przegłaskiwaniu ciała kobiety, z wykorzystaniem olejku, przy kojącej zmysły muzyce. 

Masaż ciążowy dla każdego

Masaż ciążowy, to masaż skierowany nie tylko dla kobiet w ciąży, ale dla każdego, kto potrzebuje otoczyć troską, opieką i bezwarunkową miłością swoje wewnętrzne dziecko. To także masaż dla każdego, kto jest w fazie tworzenia, kreowania lub przygotowania do nowego życia.

INWESTYCJA: 200 ZŁ

CZAS TRWANIA : 1h (45-60 min)

Przed i po masażu jest czas na chwilę relaksu i rozmowę. Czas uzależniony jest od warunków i predyspozycji matki i dziecka w trakcie masażu.

SESJA THETA HEALING UZDRAWIANIA KWANTOWEGO PAMIĘCI PORODÓW

Dodatkowo oferuję także sesję Theta Healing uzdrawiania kwantowego pamięci porodów, w trakcie której możliwe jest:

INWESTYCJA W SESJĘ: czas trwania sesji ok 1h (45-60 min.) inwestycja 350 zł

W PAKIECIE: ok 2h (100-120 min) sesja + masaż inwestycja 450 zł

​o czym należy wiedzieć

MASAŻ CIĄŻOWY SAM W SOBIE JEST SPRAWDZONĄ I SKUTECZNĄ METODĄ ZMIANY NA LEPSZE DOTYCHCZASOWEGO STANU ZARÓWNO MATKI JAK I DZIECKA I STANOWI DOSKONAŁE UZUPEŁNIENIE PRZYGOTOWANIA DO PORODU.

U KOBIET CIĘŻARNYCH MOŻE BYĆ WYKONYWANY PO UKOŃCZENIU 3 TRYMESTRU CIĄŻY. U POZOSTAŁYCH OSÓB W WERSJI MASAŻU WEWNĘTRZNEGO DZIECKA MOŻE BYĆ STOSOWANY BEZ WZGLĘDU NA WIEK I PŁEĆ OSOBY MASOWANEJ.