MASAŻ KAHILOA

Masaż KahiLoa To pradawny polinezyjski masaż nazywany często Magicznym Dotykiem. Przywraca spokój, harmonię i radość życia. Kahi w języku hawajskim oznacza przepływ, dlatego podczas masażu odczuwalny jest głęboki przepływ energii przez ciało a jego efekty są szybkie i głębokie.

Jak przebiega masaż Kahiloa?

W KohiLoa masażysta używa delikatnego płynnego ruchu prowadzącego do uzyskania jedności i harmonii Ciała, Umysłu i Duszy. Masaż to masaż energetyczny. Można wykonywać w każdej pozycji, w ubraniu, pod przykryciem. Masując można dotykać fizycznie osobę ale można rownież wykonać go w “przestrzeni” osoby masowanej.

Do masażu KahiLoa wykorzystuje się moc siedmiu żywiołów: Ziemi, Wody, Powietrza, Kamieni, Roślin, Zwierząt i Ludzi. Osoba masująca wzywając moce żywiołów, łączy się z nimi odzwierciedlając to w swoich ruchach i wyobraźni masowanego aby zwiększyć moc oddziaływania. 

Masaż Kahiloa można wykonać na odległość.

Podczas masażu utrzymuje się komunikację z osobą masowaną.

Masaż KahiLoa wspiera naturalny proces uzdrawiania, łagodzi i usuwa stres, wyrównuje gospodarkę energetyczną, przywraca dobre samopoczucie, odpręża ciało, przywraca harmonię ducha, wzmacnia siłę życiową oraz przywraca radość życia.

INWESTYCJA: 200 zł (ok 45-60 min)