MASAŻ LOMI LOMI NUI

Masaż LOMI LOMI NUI to jeden z najpiękniejszych sposobów pracy z ludźmi jakie poznałam do tej pory. Jego celem poza rozluźnieniem naprężonych mięśni jest holistyczne objęcie cielesnej i duchowej natury człowieka szacunkiem, akceptacją i miłością.

W języku hawajskim słowo LOMI oznacza masaż, naciskanie, ugniatanie, pocieranie, pracę nad wewnętrzną i zewnętrzną stroną człowieka. Podwójne słowo LOMI podkreśla jego jakość i intensywność. NUI oznacza ważny, duży, jedyny w swoim rodzaju. 

Lomi Lomi Nui kiedyś

W tradycji hawajskiej i polinezyjskiej masaż Lomi Lomi Nui służył m.in.: duchowemu oczyszczeniu, usuwaniu napięć i naładowaniu go życiową energią – Maną.

Masowano najczęściej osoby będące w trudnych, ważnych lub przełomowych dla nich momentach życia, lub przed podjęciem przez nich ważnych życiowych decyzji

Masowano podróżników wybierających się w podróże, młodzież wkraczającą w dorosłość, kobiety spodziewające się potomstwa itp.

Masaż lomi lomi nui w świątynnym ceremonialnym wykonaniu trwał czasami wiele godzin, czasami dni. W trakcie masażu tańczono, śpiewano, wykorzystywano połączenia z żywiołami i wspierano masaż dobrodziejstwami Matki Natury: olejkami, ziołami, kadzidłami. Odmawiano modlitwy, wysyłano życzenia i intencje z prośbą do Wyższego Ja, łączono się z przodkami, proszono o wsparcie Duchowych Przewodników, aby osoba masowana mogła przejść bezboleśnie i bezpiecznie przez bramę ze starego znanego do nowego nieznanego.

Lomi Lomi Nui dziś

Dziś Lomi Lomi Nui to piękny, kojący i głęboko ransfromhujący masaż, podczas którego szacunkiem i miłością zostaje objęta zarówno cielesna jak i duchowa natura człowieka. Wycisza umysł, relaksuje ciało docierając do jego uśpionej mądrości, dotyka duszy i Ducha, budzi wewnętrzną moc samouzdrawiania, przywraca naturalną radość życia. Pozwala inaczej spojrzeć na problemy życia codziennego, a także odnaleźć sposoby na ich rozwiązanie. Poszerza fizyczną i duchową przestrzeń transformując dotychczasową rzeczywistość i otwiera na dokonywanie życiowych zmian.

Jak przebiega masaż Lomi Lomi Nui?

Masaż jest wykonywany przez dłońmi, przedramionami, łokciami a wszystkie ruchy są połączone z tańcem wokół stołu i rytmem specjalnie dobranej muzyki, która zwiększa uczucie komfortu, wspomaga proces uzdrawiania a także wprowadza miłą i harmonizującą atmosferę. Lomi łączy w sobie dotyk i taniec umożliwiając pozbycie się wszystkich obciążeń i poddanie się nowym odczuciom, doświadczenie relaksu, odprężenia, lekkości i radości życia, które dane nam są od urodzenia.

Masaż Lomi Lomi Nui jest za każdym razem niepowtarzalny, wyjątkowy i zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb człowieka oraz potrzeb chwili, w której jest wykonywany. Jest on również masażem energetycznym, dlatego w trakcie jego wykonywania ma miejsce całkowita akceptacja osoby masowanej, jej ciała, emocji i pojawiających się uczuć. 

Jak działa masaż Lomi Lomi Nui?

Lomi Lomi Nui w naturalny sposób umożliwia na nowo połączenie z mądrością ciała, koi psychikę, wycisza umysł prowadząc do samopoznania i samo uwolnienia od obciążających wzorców myślowych. Budzi wewnętrzną moc i przywraca naturalną radość życia. Pozwala inaczej spojrzeć na problemy życia codziennego a także odnaleźć sposoby na ich rozwiązanie. Poszerza fizyczną i duchową przestrzeń transformując dotychczasową rzeczywistość i otwierając na dokonywanie życiowych zmian.

🌺 w sferze fizycznej Lomi Lomi Nui: przywraca świadomość ciała, działa odmładzająco pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, wpływa pozytywnie na układ trawienny, kostny, stawowy, hormonalny, limfatyczny, kostny, nerwowy jednocześnie je stabilizując, regulując i harmonizując, oczyszcza krew z toksyn, wspomaga przemianę materii, odblokowuje zablokowane w ciele emocje, uwalnia stres, zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów, uwalnia napięcia mięśniowe w coraz głębszych warstwach ciała.

🌺 w sferze emocjonalnej Lomi Lomi Nui: neutralizuje obawy i lęki, uwalnia od obciążających wzorców myślowych, przywraca stabilnošć emocjonalną.

🌺 w sferze duchowej Lomi Lomi Nui: otula pełną miłości opieką, ułatwia akceptację samego siebie i tego co zdarza się w życiu, zwiększa i poszerza się pole świadomości samego siebie i otaczającego świata

🌺 na poziomie energetycznym masaż Lomi Lomi Nui: pobudza do dalszego działania, usuwa blokady i poprawia wewnętrzny przepływ energii

Za pomocą masażu Lomi Lomi Nui pobudzane zostają w ciele wewnętrzne siły samouzdrawiania przyczyniające się do właściwego procesu leczenia.

Masaż Lomi Lomi Nui 🌺

Na zewnątrz:

… odpręża,

… koi,

… relaksuje.

Wewnątrz: subtelnie, delikatnie z lekkością, w pełnym poczuciu bezpieczeństwa, szacunku, akceptacji i miłości..

.. odkrywa to, co głęboko ukryte

.. uwalnia to, co uwięzione

.. porusza to, co zesztywniałe

.. rozpuszcza to, co skostniałe

.. ujawnia to, co zakryte

.. transformuje,

.. przebudza,

.. uzdrawia,

.. uwalniając z iluzji dokonuje rewolucji na bardzo głębokich poziomach

JEŚLI JESTEŚ WŁAŚNIE NA ETAPIE ZMIAN,

WKRACZANIA W NOWE,

PODEJMUJESZ WAŻNE ŻYCIOWE DECYZJE,

POTRZEBUJESZ WYCISZENIA UMYSŁU ABY USŁYSZEĆ GŁOS SERCA

ZAPRASZAM NA SESJĘ MASAŻU LOMI LOMI NUI🌺

CZAS TRWANIA I INWESTYCJA:

Oferuję trzy opcje masażu aby każdy mógł wybrać to co najbardziej w danym momencie potrzebuje.

W każdym przypadku przed oraz po masażu jest czas na chwile relaksu i rozmowę. Czas trwania masażu jest dostosowany do warunków oraz predyspozycji klienta w podczas masażu.

O CZYM NALEŻY WIEDZIEĆ

MASAŻ LOMI LOMI NUI SAM W SOBIE JEST SPRAWDZONĄ
I SKUTECZNĄ METODĄ ZMIANY NA LEPSZE DOTYCHCZASOWEGO STANU, ALE MOŻE ON RÓWNIEŻ STANOWIĆ DOSKONAŁE UZUPEŁNIENIE LECZENIA KONWENCJONALNEGO I TERAPII.
BRAK BRAK JAKICHKOLWIEK PRZECIWWSKAZAŃ DO KORZYSTANIA
Z MASAŻU LOMI LOMI NUI 

Możesz również podarować sesję masażu Lomi Lomi Nui w prezencie.

Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia zasad wykorzystania z vouchera.

Voucher do pobrania powyżej lub do zakupienia osobiście.