MASAŻ LOMI LOMI NUI

Masaż LOMI LOMI NUI to jeden z najpiękniejszych sposobów pracy z ludźmi jakie poznałam do tej pory. Jego celem poza rozluźnieniem naprężonych mięśni jest holistyczne objęcie cielesnej i duchowej natury człowieka szacunkiem, akceptacją i miłością.

W języku hawajskim słowo LOMI oznacza masaż, naciskanie, ugniatanie, pocieranie, pracę nad wewnętrzną i zewnętrzną stroną człowieka. Podwójne słowo LOMI podkreśla jego jakość i intensywność. NUI oznacza ważny, duży, jedyny w swoim rodzaju. 

W tradycji hawajskiej i polinezyjskiej masaż Lomi Lomi Nui służył m.in.: duchowemu oczyszczeniu, usuwaniu napięć i naładowaniu go życiową energią – Maną. Masażem Lomi Lomi Nui w przeszłości obdarzono najczęściej osoby będące w trudnych ważnych lub przełomowych dla nich momentach życia lub przed podjęciem przez nich ważnych życiowych decyzji.

Masowano podróżników wybierających się w podróże, młodzież wkraczającą w dorosłość, kobiety spodziewające się potomstwa itp. Masaż lomi lomi nui w świątynnym ceremonialnym wykonaniu trwał czasami wiele godzin, czasami dni. W trakcie masażu tańczono, śpiewano, wykorzystywano połączenia z żywiołami i wspierano masaż dobrodziejstwami Matki Natury: olejkami, ziołami, kadzidłami. Odmawiano modlitwy, wysyłano życzenia i intencje z prośbą do Wyższego Ja, łączono się z przodkami, proszono o wsparcie Duchowych Przewodników, aby osoba masowana mogła przejść bezboleśnie i bezpiecznie przez bramę ze starego znanego do nowego nieznanego.

Dziś Lomi Lomi Nui to piękny, kojący i głęboko ransfromujący masaż, podczas którego szacunkiem i miłością zostaje objęta zarówno cielesna jak i duchowa natura człowieka. Wycisza umysł, relaksuje ciało docierając do jego uśpionej mądrości, dotyka duszy i Ducha, budzi wewnętrzną moc samouzdrawiania, przywraca naturalną radość życia. Pozwala inaczej spojrzeć na problemy życia codziennego, a także odnaleźć sposoby na ich rozwiązanie. Poszerza fizyczną i duchową przestrzeń jednocześnie zmieniając dotychczasową rzeczywistość i otwiera na dokonywanie życiowych zmian.

Masaż jest wykonywany przez dłońmi, przedramionami, łokciami. Wszystkie ruchy są połączone z tańcem, który wykonuje masażysta wokół stołu w rytm specjalnie dobranej muzyki, która zwiększa uczucie komfortu, wspomaga proces uzdrawiania a także wprowadza miłą i harmonizującą atmosferę. Lomi łączy w sobie dotyk i taniec umożliwiając pozbycie się wszystkich obciążeń i poddanie się nowym odczuciom, doświadczenie relaksu, odprężenia, lekkości i radości życia, które dane nam są od urodzenia. Masaż Lomi Lomi Nui za każdym razem jest inny. Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy, niepowtarzalny. Za każdym razem dostosowany do indywidualnych potrzeb w pełnym poszanowaniu i akceptacji osoby masowanej, jej emocji,oraz pojawiających się odczuć i uczuć.

Lomi Lomi Nui w naturalny sposób umożliwia na nowo połączenie z mądrością ciała, koi psychikę, wycisza umysł prowadząc do samopoznania i samo uwolnienia od obciążających wzorców myślowych. Budzi wewnętrzną moc i przywraca naturalną radość życia. Pozwala inaczej spojrzeć na problemy życia codziennego a także odnaleźć sposoby na ich rozwiązanie. Poszerza fizyczną i duchową przestrzeń transformując dotychczasową rzeczywistość i otwierając na dokonywanie życiowych zmian.

🌺 w sferze fizycznej Lomi Lomi Nui: przywraca świadomość ciała, działa odmładzająco pobudza układ limfatyczny i krwionośny w ciele, wpływa pozytywnie na układ trawienny, kostny, stawowy, hormonalny, limfatyczny, kostny, nerwowy jednocześnie je stabilizując, regulując i harmonizując, oczyszcza krew z toksyn, wspomaga przemianę materii, odblokowuje zablokowane w ciele emocje, uwalnia stres, zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów, uwalnia napięcia mięśniowe w coraz głębszych warstwach ciała.

🌺 w sferze emocjonalnej Lomi Lomi Nui: uwalnia zablokowane emocje oraz powodujące je wzorce myślowe, neutralizuje obawy, uwalnia lęki przywracając stabilność emocjonalną.

🌺 w sferze duchowej Lomi Lomi Nui: otula pełną miłości opieką, ułatwia akceptację samego siebie i tego co zdarza się w życiu, zwiększa i poszerza się pole świadomości samego siebie i otaczającego świata, umożliwia dotarcie do prawdy

🌺 na poziomie energetycznym masaż Lomi Lomi Nui: pobudza i porusza przepływ energii w całym ciele mobilizując do działania, usuwa blokady i poprawia wewnętrzny przepływ energii.

Za pomocą masażu Lomi Lomi Nui pobudzane zostają w ciele wewnętrzne siły samouzdrawiania przyczyniające się do właściwego procesu leczenia.

🌺 na zewnątrz: odpręża, koi, relaksuje.

🌺 wewnątrz: subtelnie delikatnie z lekkością, w pełnym poczuciu bezpieczeństwa, szacunku, akceptacji miłości odkrywa to, co głęboko ukryte, uwalnia to co uwięzione, porusza to co zesztywniałe, rozpuszcza to co skostniałe, ujawnia to co zakryte, transformuje, przebudza, uzdrawia, uwalniając iluzji dokonuje rewolucji na najgłębszych poziomach.

CZAS TRWANIA I INWESTYCJA:

Istnieje możliwość połączenia sesji z masażem, który holistyczniw zharmonizuje i ugruntuje zmiany w ciele.

Możesz również podarować sesję masażu Lomi Lomi Hope lub Lomi Lomi Nui w prezencie.

Proszę o kontakt 💌mailowy w celu ustalenia zasad wykorzystania vouchera.