RĘKODZIEŁO


LALA🧶LOVE

Lala🧶Love to mój najnowszy kreatywny projekt. Pomysł na ich stworzenie zrodził się w trakcie tworzenia warsztatu Powrót do Niewinności i podczas sesji z klientami, w trakcie których dotykaliśmy potrzeb i braków z poszukiwaliśmy uśpionych potencjałów z poziomu dziecka.

Lala🧶Love otwierają serca, uwalniają zablokowane emocje, pomagają połączyć się z uczuciami ale także uczą opieki i relacji. Możesz je przytulać, rozmawiać z nimi, zabierać na spacer lub w podróż.

Pierwsze Lale🧶Love powędrowały do moich siostrzeńców i zaprzyjaźnionych dzieci w planach kolejne. Każda z nich wykonana ręcznie z serca dla konkretnego dziecka. Jeśli zechcesz mogę wykonać Lala🧶Love specjalnie dla Ciebie lub Twojego dziecka.

Lala🧶Love mają wymiary ok 20×35 cm. Poza miłością wypchane są w środku wypełniaczem do poduszek i kulkami silikonowymi. Ubranka i włosy stanowi mieszanka bawełny i akrylu. Lala🧶Love można zamówić pisząc lub dzwoniąc można je też zakupić tutaj

DRZEWO🌳 ŻYCIA

Drzewo traktowane jest jako symbol ludzkiego życia. W nim wyraża się kosmiczna moc, narodziny, śmierć i ponowne odradzanie. Jest znakiem nieśmiertelności

Drzewo łączy w sobie trzy światy: podziemny, ziemski i niebiański. Jego korzenie symbolizują połączenie z Matką Ziemią z jej darami, dziedzictwem, doświadczeniami poprzednich żyć i historiami przodków. Jego korona to połączenie z Ojcem w Niebie i nieograniczoną obfitością, do której mamy dostęp. Piękno i kwiecie drzew daje nowe życie i jest początkiem nowego życia. Pień symbolizuje połączenie tego co boskie z tym co ziemskie, symbolizuje moc, stabilność, teraźniejszość – to kim jesteśmy tu i teraz.
Drzewo życia to też symbol uziemienia i połączenia ze Wszechświatem. Jest także symbolem przepływu i wiecznego odradzania zgodnie ze zmianami cykli życia.
Jest symbolem życia śmierci i ponownego odrodzenia.
Drzewa od zawsze były mi bliskie i komunikowały się ze mną. W 2020 wyjątkowo intensywnie przemawiały i prosiły o ich wykonanie. Każde z drzew jest inne, tak jak każdy z nas i każde wyjątkowe. Były i są tworzone z intencją i miłością w tym transformacyjnym indywidualnie i globalnie czasie.
Obręcz drewniana 18 cm sznurek lniany koraliki drewno, plastik lub szkło. Chętnie znajdą swoich nowych właścicieli
Polecam je na świąteczne prezenty.
Istnieje także możliwość wykonania drzewa na zamówienie z konkretną intencją
Zainteresowanych proszę o kontakt

SPIRALNE CZAPKOWE🧶LOVE

Spirala to odwieczny symbol połączenia z Wszechświatem. To połączenie natury i boskości w przestrzeni makro i mikrokosmosu

Każdy prezentowany komplet jest wykonany ręcznie na szydełku. Są one unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Wykonane intuicyjnie w formie spirali. Spirala utożsamiana jest z energią, wibracją. Ruchem od zewnątrz do wnętrza i odwrotnie, zabawą, lekkością, harmonią, porządkiem, rozkwitem. Jak na górze – tak na dole. Jak na zewnątrz – tak i wewnątrz.

Komplety wykonane z włóczki zawierającej 70% akrylu i 30%wełny. Włóczka nie mechaci się i jest bardzo przyjemna w dotyku i kontakcie z ciałem.

Czapkowe🧶Love czapka + komin dostępne tutaj

Istnieje możliwość zamówienia lub dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb (np. zamiast czapki i komina długi komin, zmniejszenie lub zwiększenie rozmiaru). Czas oczekiwania do 7 dni roboczych.

SWETERKI AŻUROWE

Wyobraźnia wyznacza kierunek ich tworzenia. Możliwości zastosowania jest wiele. Ty wybierasz.

Ażurowe sweterki są dziurawe ponieważ zawierają w sobie otwarte okna potencjałów i bezgranicznych możliwości. Nosząc je i patrząc przez nie możesz dostrzec wszystko to co wcześniej było przed Toba i dla Ciebie zakryte. Są idealne na każdą porę roku. Możesz je nakładać na coś lub pod coś. Mogą stanowić zimowy szal lub czapkę albo siatkę. Tylko od Twojej wyobraźni zależy jak go będziesz używała i do czego swetrek będzie Tobie służył 🙂

Sweterki są w rozmiarach S, XS lub M.

Możliwe wykonanie sweterka na zamówienie. Czas oczekiwania 2-3 tygodnie.

BEZGRANICZNE MOŻLIWOŚCI (z) KWADRATÓW BABUNI

Jeden kawałek stanowi jedynie fragment całości. Zbiór wszystkich fragmentów daje w ostateczności klarowny obraz.

Pierwsze chwile mojego życia spędziłam w pościeli zrobionej z babcinych kwadratów. One od małego przyciągały wzrok swoimi różnorodnymi wzorami, kolorami i sposobem łączenia. Kiedy je tworzę dobieram różne barwy i kolory. Układam je obok siebie kombinując jak połączyć je w jedną całość aby powstał satysfakcjonujący mnie obraz. Za każdym razem zachwycam się bezgranicznymi możliwościami układów. Kiedy się zatrzymuję czuję że to jest efekt końcowy i łączę je w jedną całość. Mam wtedy wrażenie jakbym ułożyła całą układankę rozsypanych wcześniej puzzli.

Możliwe wykonanie na zamówienie. Czas oczekiwania 2-3 tygodnie.

NATURALNA BIŻUTERIA

AŻUROWE ANIELICE i GWIAZDKI

Kiedy tworzę gwiazdki ogarnia mnie magia świątecznych chwil. Przypominają płatki śniegu i zdjęcia kryształów wody pod mikroskopem jakie prezentował Masuro Emoto fotografując wodę naładowaną pozytywnymi emocjami.

Mogą zdobić nie tylko w święta ale każdego przypominać o magii i krystalicznie czystej, rozświetlającej bieli jaką wnoszą do życia spadające pierwsze płatki śniegu. Mogą też stanowić drogowskaz wyznaczający kierunek dalszej życiowej drogi.

OBRAZY

Wszystkie prezentowane poniżej obrazy były wstępnie wykonane techniką Vedic Art, jednak transformowały się wspólnie ze mną przez ostatnie 4 lata. Teraz są gotowe aby wyruszyć w świat i trafić do swoich nowych właścicieli aby być dla nich wsparciem, opiekunem, drogowskazem w ich wewnętrznych przemianach. Obrazy do kupienia tutaj

STARE/NOWE ŻYCIE

Czasami trzeba zostawić wszystko co było wcześniej znane aby wyruszyć w dalszą podróż. Bywa jednak i tak że wystarczy temu co stare nadać nowe życie. Coś ująć, coś dodać, coś przerobić.

MASKOTKI

Szycie maskotek przyszło do mnie w 2014 roku razem z zaistnieniem Harmonii Cudu. Najpierw były Misie Przytulasie, potem Anioły a tuż przed pandemią Małpki. Szyję je głównie dla dzieci z domów dziecka, hospicjów, wiosek dziecięcych oraz dla dzieci przebywających w zakładach karnych. Obdarowuję też nimi swoich bliskich. Każda z nich jest wykonana ręcznie bez użycia szablonów czy wzorów.

Pomysł na szycie miśków zrodził się podczas pierwszych warsztatów, które prowadziłam w więzieniu dla skazanych kobiet. Misie Przytulasie szyłam ręcznie z pasją i miłością. Nie ma dwóch takich samych miśków i choć wszystkie są do siebie podobne to jednak różnią się kolorem, wykonaniem, wyglądem. Jedne są ładniejsze, drugie bardziej krzywe ale mają jedną wspólną cechę każdy z nich ma przepełnione miłością Serce 🙂
i tak w trakcie szycia przyszło do mnie, że to podobnie jak z nami ludźmi choć wszyscy jesteśmy tacy sami to jednak różnimy się do siebie, ale w swojej niedoskonałości jesteśmy doskonali – właśnie tacy jacy jesteśmy i jedyne co może nas połączyć to Miłość, bo wszyscy mamy to samo piękne Serce.

Pierwsze Misie Przytulasie trafiły do rodziny, przyjaciół, znajomych kolejne do dzieci, które wraz z matkami przebywają w Zakładzie Karnym w Grudziądzu a teraz następne trafią do dzieci, osób skazanych, które dzięki Akademii Profilaktyki i Edukacji “APERTI” pojechały na WAKACJE Z ANIOŁAMI 🙂

Ruda Klara