O MNIE

Monika Elwira Marczak

Lightworker. Alchemik. Dula życiowej transformacji

Całe moje życie to podróż, w trakcie której dzień po dniu przypominam sobie i doświadczam na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym, duchowym najbardziej efektywne narzędzia przebudzania potencjału ludzkiego, poszerzania świadomości oraz wewnętrznej transformacji. Ta cudna i (nie)samowita podróż zwana życiem umożliwia mi bycie, odkrywanie prawdy, doświadczanie różnych odcieni miłości (nie)znanej, radości oraz wewnętrznej wolności.
Dotykam nieba ale też twardo stąpam po ziemi. Potrafię zajrzeć w jej głąb z otwartością, odwagą i dziecięcą ciekawością penetrować jej zakamarki. W promieniach światła wyczuwam ukryty mrok a w mroku dostrzegam promienie światła. Cieszy mnie prostota świata, w której ukryte jest boskie piękno i (nie) codzienne cuda. W moim życiu nie ma zwykłych chwil w każdej potrafię dostrzec magię. Swoim byciem i postrzeganiem zmieniam zwykłe chwile w (nie)samowite i (nie)zwyczajne doświadczenie.
Uwielbiam spacery, ruch, oddech i taniec dzięki którym otwieram nowe przestrzenie i wyznaczam kierunki nowym kolejnym etapom życiowej podróży.
Uwielbiam spacery i poranne wschody słońca, kąpiele, szum morskich fal, krople deszczu, śpiew ptaków, zapach lasu. Kojące jest dla mnie wszystko czym karmi mnie Matka Natura.

🫶

PASJA

certyfikowany instruktor i praktyk pradawnej filozofii życia przez masaże Lomi Lomi Nui i Kahiloa, uzdrawianie kwantowe ThetaHealing, masażysta dźwiękiem, praktyk integracji oddechem.

W trakcie sesji indywidualnych, masaży, spotkań w grupie, podczas prowadzenia warsztatów i szkoleń dzielę się z ludźmi wiedzą, pradawną mądrością i umiejętnościami, które odkryłam w trakcie własnej intensywnej, głębokiej i wieloletniej wewnętrznej transformacji oraz zdobyłam biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach rozwoju osobistego.

Przeprowadzam ludzi z poziomu myśli do przestrzeni serca – poziomu czucia. Do miejsca, w którym możliwe jest odnalezienie własnej prawdy, skontaktowanie się z uczuciami, emocjami i potrzebami, odkrycie dotychczasowych schematów funkcjonowania. W trakcie spotkań tworzę dla ludzi przestrzeń aby sami mogli skontaktować się ze sobą, odkryć blokady utrudniające ich funkcjonowanie, skonfrontować się ze swoim cieniem i przypomnieć sobie kim są.

Ja jestem przy nich w pełnej akceptacji i prowadzę podróże, w trakcie których możliwe jest bezpieczne spotkanie ze swoim cieniem, odnalezienie światła i wewnętrznej mocy, które były od zawsze.

W swoich działaniach kieruję się przede wszystkim intuicją i poddaję boskiemu prowadzeniu Stwórcy wszystkiego co Jest. Obecnie wykorzystuję także komunikację na poziomie języka serca oraz połączenie z nowymi potencjałami bezgranicznych możliwości, które spływają na Ziemię od grudnia 2020 r.

Wszystkie prowadzone przeze mnie działania ukierunkowane są na zharmonizowanie Ciała, Umysłu i Ducha i aktywowanie czystej świadomości.

WYKSZTAŁCENIE

z wykształcenia doktor nauk humanistycznych z zakresu resocjalizacji

Od 2001 r. jako wykładowca akademicki dzieliłam się posiadaną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami ze studentami UAM w Poznaniu, Uniwersytetu Gdańskiego oraz na licznych uczelniach prywatnych na pomorzu i wielkopolsce.

Moje zainteresowania naukowo – badawcze teoretycznie i praktycznie koncentrowały się na zagadnieniach związanych z profilaktyką, resocjalizacją, izolacją więzienną i społeczną oraz społeczną readaptacją. W swojej pracy podejmowałam także tematykę środowiska rodzinnego i jego dysfunkcjonalności.

Prowadząc badania do pracy doktorskiej na temat losów życiowych kobiet odbywających karę pozbawienia wolności byłam jedną z pionierek podejmujących badania w tym temacie na gruncie polskim. Rozmowy z kobietami i historie ich życia zapoczątkowały u mnie chęć głębszego i holistycznego poznania zagadnienia kobiecości jednocześnie otwierając drogę do mojej własnej wewnętrznej transformacji.

W swojej pracy zawodowej przez ponad dziesięć lat pełniłam funkcję społecznego kuratora sądowego. Ukończyłam podstawowe szkolenia z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz mediacji rodzinnych.

PUBLIKACJE

autorka wielu publikacji z zakresu profilaktyki, resocjalizacji, penitencjarystyki i readaptacji

Pionierska na rynku polskim “Resocjalizacyjne programy penitencjarne realizowane przez Służbę Więzienną w Polsce” zainicjowała na szeroką skalę wdrożenie i realizację autorskich programów resocjalizacyjno – readaptacyjnych dla osób przebywających w warunkach izolacji więziennej i społecznej oraz realizację szkoleń w tym zakresie na zlecenie Centralnego Zarządu Służby Więziennej.

Integracją mojej pracy zawodowej i pasji było przeprowadzenie w latach 2014-2015 pięciu edycji własnego, autorskiego programu przebudzania świadomości dla kobiet odbywających karę pozbawienia wolności pod nazwą

HARMONIA CUDU

Pierwsze logo Harmonii Cudu

MEDIA

#1PODCAST – PODRÓŻ DO WEWNĘTRZNEJ WOLNOŚCI
#2PODCAST – ŚWIADOMA KOBIECOŚĆ
MEDYTACJA – POTENCJAŁ NIEWINNOŚCI
#1 PODRÓŻ DO SIEBIE – GDYBY WYDARZYŁ SIĘ CUD
# 2 PODRÓŻ DO SIEBIE – CHWILA RELAKSU
#3 PODRÓŻ DO SIEBIE – W PRZESTRZENI SERCA
PIEŚŃ STWORZENIA
#HARMONIA CUDU MASAŻ LOMI LOMI NUI – pokaz
Masaż Lomi Lomi Nui – fotorelacja