O MNIE

Monika Elwira Marczak

Całe moje życie to podróż, w trakcie której dzień po dniu przypominam sobie i doświadczam na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym, duchowym najbardziej efektywne narzędzia przebudzania potencjału ludzkiego, poszerzania świadomości oraz wewnętrznej transformacji. Ta cudna i (nie)samowita podróż zwana życiem umożliwia mi bycie, odkrywanie prawdy, doświadczanie różnych odcieni miłości (nie)znanej, radości oraz wewnętrznej wolności.
Dotykam nieba ale też twardo stąpam po ziemi jednak moim miejscem jest harmonia pomiędzy tymi dwiema skrajnościami złoty środek, który stanowi centrum tego gdzie i kim jesteśmy. Potrafię zajrzeć w jego głąb z otwartością, odwagą i dziecięcą ciekawością penetrować jego zakamarki. Cieszy mnie prostota świata, w której ukryte jest boskie piękno i (nie)codzienne cuda. W moim życiu nie ma zwykłych chwil, w każdej potrafię dostrzec i doświadczam magię. Swoim byciem i postrzeganiem zmieniam zwykłe chwile w (nie)samowite i (nie)zwyczajne doświadczenie.
Uwielbiam spacery, ruch, oddech, taniec i rękodzielnicze prace dzięki którym otwieram nowe przestrzenie i wyznaczam kierunki nowym etapom życiowej podróży.
Uwielbiam spacery i poranne wschody słońca, kąpiele, szum morskich fal, krople deszczu, śpiew ptaków, zapach lasu. Kojące jest dla mnie wszystko czym karmi mnie Matka Natur Komunikuję się językiem serca i aktywuję potencjały wyższych poziomów świadomości, które spływają na Ziemię.

🫶

PASJA

certyfikowany instruktor i praktyk pradawnej filozofii życia przez masaże Lomi Lomi Nui i Kahiloa, uzdrawianie kwantowe ThetaHealing, masażysta dźwiękiem, praktyk integracji oddechem.

W trakcie sesji indywidualnych, masaży, spotkań w grupie, podczas prowadzenia warsztatów i szkoleń dzielę się z ludźmi wiedzą, pradawną mądrością i umiejętnościami, które odkryłam w trakcie własnej intensywnej, głębokiej i wieloletniej wewnętrznej transformacji oraz zdobyłam biorąc udział w licznych szkoleniach i warsztatach rozwoju osobistego.

Przeprowadzam ludzi z poziomu myśli do przestrzeni serca – poziomu czucia. Do miejsca, w którym możliwe jest odnalezienie własnej prawdy, skontaktowanie się z uczuciami, emocjami i potrzebami, odkrycie dotychczasowych schematów funkcjonowania. W trakcie spotkań tworzę dla ludzi przestrzeń aby sami mogli skontaktować się ze sobą, odkryć blokady utrudniające ich funkcjonowanie, skonfrontować się ze swoim cieniem i przypomnieć sobie kim są.

Ja jestem przy nich w pełnej akceptacji i prowadzę podróże, w trakcie których możliwe jest bezpieczne spotkanie ze swoim cieniem, odnalezienie światła i wewnętrznej mocy, które były od zawsze.

W swoich działaniach kieruję się przede wszystkim intuicją i poddaję boskiemu prowadzeniu Stwórcy wszystkiego co Jest. Obecnie wykorzystuję także komunikację na poziomie języka serca oraz połączenie z nowymi potencjałami bezgranicznych możliwości, które spływają na Ziemię od grudnia 2020 r.

Wszystkie prowadzone przeze mnie działania ukierunkowane są na zharmonizowanie Ciała, Umysłu i Ducha i aktywowanie czystej świadomości.

WYKSZTAŁCENIE

z wykształcenia doktor nauk humanistycznych z zakresu resocjalizacji

Od 2001 r. jako wykładowca akademicki dzieliłam się posiadaną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami ze studentami UAM w Poznaniu, Uniwersytetu Gdańskiego oraz na licznych uczelniach prywatnych na pomorzu i wielkopolsce.

Moje zainteresowania naukowo – badawcze teoretycznie i praktycznie koncentrowały się na zagadnieniach związanych z profilaktyką, resocjalizacją, izolacją więzienną i społeczną oraz społeczną readaptacją. W swojej pracy podejmowałam także tematykę środowiska rodzinnego i jego dysfunkcjonalności.

Prowadząc badania do pracy doktorskiej na temat losów życiowych kobiet odbywających karę pozbawienia wolności byłam jedną z pionierek podejmujących badania w tym temacie na gruncie polskim. Rozmowy z kobietami i historie ich życia zapoczątkowały u mnie chęć głębszego i holistycznego poznania zagadnienia kobiecości jednocześnie otwierając drogę do mojej własnej wewnętrznej transformacji.

W swojej pracy zawodowej przez ponad dziesięć lat pełniłam funkcję społecznego kuratora sądowego. Ukończyłam podstawowe szkolenia z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz mediacji rodzinnych.

PUBLIKACJE

autorka wielu publikacji z zakresu profilaktyki, resocjalizacji, penitencjarystyki i readaptacji

Pionierska na rynku polskim “Resocjalizacyjne programy penitencjarne realizowane przez Służbę Więzienną w Polsce” zainicjowała na szeroką skalę wdrożenie i realizację autorskich programów resocjalizacyjno – readaptacyjnych dla osób przebywających w warunkach izolacji więziennej i społecznej oraz realizację szkoleń w tym zakresie na zlecenie Centralnego Zarządu Służby Więziennej.

Integracją mojej pracy zawodowej i pasji było przeprowadzenie w latach 2014-2015 pięciu edycji własnego, autorskiego programu przebudzania świadomości dla kobiet odbywających karę pozbawienia wolności pod nazwą Harmonia Cudu

Pierwsze logo
Harmonii Cudu

MEDIA

#1PODCAST – PODRÓŻ DO WEWNĘTRZNEJ WOLNOŚCI
#2PODCAST – ŚWIADOMA KOBIECOŚĆ
MEDYTACJA – POTENCJAŁ NIEWINNOŚCI
#1 PODRÓŻ DO SIEBIE – GDYBY WYDARZYŁ SIĘ CUD
# 2 PODRÓŻ DO SIEBIE – CHWILA RELAKSU
#3 PODRÓŻ DO SIEBIE – W PRZESTRZENI SERCA
PIEŚŃ STWORZENIA
#HARMONIA CUDU MASAŻ LOMI LOMI NUI – pokaz
Masaż Lomi Lomi Nui – fotorelacja