SESJA ODDECHOWA

Oddech to życie, to jedyna czynność, którą człowiek wykonuje od urodzenia aż do śmierci. Ciało, oddech, umysł i emocje są ze sobą połączone, dlatego wykorzystywanie oddechu w codziennej praktyce wprowadza harmonię – wewnętrzną integrację pomiędzy ciałem, emocjami i umysłem.

W tym procesie podstawowe znaczenie ma nie tyle samo oddychanie, co jego rytm. To rytm pulsuje wszędzie wokół nas – jest to najlepiej dostrzegalne w przyrodzie: dzień następuje po nocy, zmieniają się pory roku, fazy księżyca itd. W ciele każdego człowieka, również istnieją różne rytmy związane z biologią człowieka, ale oprócz nich są również rytmy emocjonalne i skorelowane z umysłem. Gdy rytmy te ze sobą współgrają, odczuwalne jest zadowolenie i harmonia oraz dobre samopoczucie. Kiedy jednak stres, napięcie, lęk i poczucie krzywdy wytrącają z równowagi, tworzą się w ciałach rytmy chaotyczne i wówczas odczuwalny jest wyraźny dyskomfort i niezadowolenie. Doprowadza to do dysharmonii naturalnego rytmu wprowadzając w życie niepokój.

W trakcie sesji unika się koncepcji i jakiejkolwiek filozofii.

Jest tylko tu i teraz i prawd danego momentu.  

Sesje oddechowe pomagają odkryć i uwolnić uwarunkowania blokujące odczuwanie Radości, Miłości i docierają co wewnętrznej Wolności.

W trakcie sesji oddechowej…

Sesja trwa ok. 45 minut. 

INWESTYCJA: 150 zł

O CZYM NALEŻY WIEDZIEĆ

SESJE UZDRAWIAJĄCEJ OBECNOŚCI SAME W SOBIE SĄ SPRAWDZONĄ I SKUTECZNĄ METODĄ ZMIANY NA LEPSZE DOTYCHCZASOWEGO STANU, ALE SESJE MOGĄ RÓWNIEŻ STANOWIĆ DOSKONAŁE UZUPEŁNIENIE LECZENIA KONWENCJONALNEGO I TERAPII.