UTKANI Z ŻYWIOŁÓW Z MASAŻEM KAHILOA

🗓️ TERMINY I MIEJSCA

🌺 6-9 czerwca 2024 GDAŃSK

🌺11-14 lipca 2024 GDAŃSK

🌺 8-11 sierpnia 2024 GDAŃSK

🌺 5-8 września 2024 GDAŃSK

Wszystko dookoła nas, cały otaczający nas Świat, Wszechświat i my sami jesteśmy energią utkaną z żywiołów: ognia, wody, powietrza, ziemi, dzięki którym możemy funkcjonować w zmaterializowanej formie. Każdy z żywiołów ma inny stan skupienia, częstotliwość i wibrację. Każdy z nich posiada zarówno pierwiastki twórcze, kreatywne budujące jak i destrukcyjne, niszczące lub przynoszące zagładę. Istotą jest wewnątrz nas utrzymanie ich we właściwej równowadze i pełne zharmonizowanie żywiołami, które otaczają nas na zewnątrz .

Przez wieki ludzkość była i jest odcięta od odczuć płynących z ciała (ziemi). Mądrość i moc płynące z wnętrza zostały zastąpione zewnętrznym sterowaniem, emocje (woda) i myśli (powietrze) nadawały kierunek życiu a duchowość (ogień) całkowicie pochłonęła materia. Wraz ze zmianami jakie obecnie przechodzi Ziemia my także przechodzimy (lub wkrótce będziemy przechodzić) swoją wewnętrzną i zewnętrzną transformację po, to aby dostroić się do wibracji Nowej Ziemi i przypomnieć sobie kim jesteśmy i po co tu jesteśmy. Aby przejść przez te zmiany z lekkością i zrozumieniem procesów, które obecnie zachodzą potrzebne jest nam ponowne połączenie z naszą wewnętrzną mocą i mądrością (eter) zastąpienie myślenia czuciem, rozpoznawanie sygnałów jakie wysyła nasze ciało, a w materii ponownie dostrzeżenie i połączenie z Duchem.

CZEGO MOŻESZ DOŚWIADCZYĆ UCZESTNICZĄC W WARSZTACIE UTKANI Z ŻYWIOŁÓW?

  • w trakcie warsztatu będziemy doświadczać siebie jako istot energetycznych ubranych w żywioły.
  • nauczymy się odczuwać energię i wykorzystywać jej potencjał w połączeniu z nimi.
  • wykorzystamy niszczycielskie i twórcze potencjały żywiołów, po to aby pozbyć się tego co przestało nam służyć i aby z ich pomocą kreować, tworzyć nowe.
  • poznamy i zrozumiemy rolę jaką pełnią w naszym życiu i jak wielkim mogą być sprzymierzeńcem w tym transformacyjnym dla nas wszystkich czasie.
  • będziemy oczyszczać i odżywiać nasze przestrzenie mentalne, emocjonalne, fizyczne i duchowe.
  • będziemy korzystać z zasobów żywiołów i uczyć się dostrzegać ich obecność w codziennym życiu wykorzystując ich fizyczne, energetyczne i eteryczne właściwości i ładować aktywować w nasze ciała energiami Nowej Ziemi po to, aby wspierały nas w tym transformacyjnym czasie.
  • nauczymy się też polinezyjskiego masażu Kahiloa, który można stosować zawsze i wszędzie choć najlepsze efekty przynosi stosowanie go w otoczeniu przyrody (przy sprzyjającej aurze będziemy go doświadczać w parku lub na plaży).
  • …. i wiele więcej

Masaż KahiLoa To pradawny polinezyjski masaż nazywany często Magicznym Dotykiem. Przywraca spokój, harmonię i radość życia. Kahi w języku hawajskim oznacza przepływ, dlatego podczas masażu odczuwalny jest głęboki przepływ energii przez ciało a jego efekty są szybkie i głębokie. Do masażu KahiLoa wykorzystuje się moc siedmiu żywiołów: Ziemi, Wody, Powietrza, Kamieni, Roślin, Zwierząt i Ludzi. Osoba masująca wzywając moce żywiołów, łączy się z nimi odzwierciedlając to w swoich ruchach i wyobraźni masowanego aby zwiększyć moc oddziaływania. 
Masaż KahiLoa wspiera naturalny proces uzdrawiania, łagodzi i usuwa stres, wyrównuje gospodarkę energetyczną, przywraca dobre samopoczucie, odpręża ciało, przywraca harmonię ducha, wzmacnia siłę życiową oraz przywraca radość życia.
Wykonując masaż Kahiloa używa się delikatnego płynnego ruchu prowadzącego do uzyskania jedności i harmonii. Można wykonać go w każdej pozycji, w ubraniu, pod przykryciem lub bez. Szczególnie uwielbiany jest przez dzieci.
Masaż Kahiloa wspiera naturalny proces uzdrawiania, łagodzi i usuwa stres, wyrównuje gospodarkę energetyczną, przywraca harmonię ducha, wzmacnia siłę życiową oraz przywraca radość życia, aktywuje moc żywiołów w ciele fizycznym i energetycznym.

BRAK JAKICHKOLWIEK PRZECIWSKAZAŃ DO KORZYSTANIA Z MASAŻU KAHIOLOA

CO OFERUJE W TRAKCIE WARSZTATU UTKANI Z ŻYWIOŁÓW?

W trakcie warsztatu oferuję 3 dni w połączeniu z wszystkimi żywiołami w którym będziemy  ponownie aktywować w sobie ich moc ale tym razem już z przestrzeni wibracji Nowej Ziemi.
W trakcie warsztatu zabiorę Cię w podróże abyś nauczył/nauczyła się wykorzystywać energię i moc żywiołów w codziennym życiu. Każdego dnia podczas warsztatu otrzymasz i wykonasz masaż Kahiloa. Ostatniego dnia wykonasz masaż Kahiloa  na odległość na wybranej przez Ciebie osobie (w porozumieniu i za jej zgodą) abyś nauczył/nauczyła się jak wykorzystywać moc żywiołów na odległość. Zabiorę także Cię w podróże (medytacje, wizualizacje) aktywujące połączenie z energiami żywiołów Nowej Ziemi.
Podaruj więc sobie czas i przestrzeń na to, aby spotkać się ze sobą i pozwól aby energia żywiołów na nowo aktywnie działała w Twoim życiu.

CZAS:
Zaczynamy pierwszego dnia o godz 12:00 Kończymy ostatniego dnia o godz. 18:00

Każdego dnia przed śniadaniem przeeidziana jest poranna praktyka powitania słońca na plaży oraz automasaż. Po śniadaniu połączenie i harmonizacja poszczególnych żywiołów. Po obiedzie wymienne sesje masażowe

INWESTYCJA: 1250 zł

MIEJSCE WARSZTATÓW: (miejsce zostanie podane uczestnikom w oddzielnym mailu)

CZEGO POTRZEBUJESZ: bez względu na aurę za oknem zabierz koniecznie karimatę, koc/śpiwór, poduszkę, wygodny strój ciepły sweter lub bluzę, szal, ciepłe skarpety oraz 1,5 litrową butelkę wody niegazowanej na każdy dzień.

O CZYM WARTO WIEDZIEĆ
To co napisałam jest tylko zaproszeniem, informacją i propozycją z mojej strony a co się zadzieje i czego naprawdę doświadczysz zależy jedynie od Twojej otwartości i gotowości na okrycie swoich wewnętrznych skarbów i przypomnienie sobie kim jesteś i po co tu jesteś.

KONTAKT i SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE