UTKANI Z ŻYWIOŁÓW Z MASAŻEM KAHILOA

utkani-z-żywiołów-warsztaty-harmonia-cudu-monika-marczak

TERMINY I MIEJSCA

20-23 lipca GDAŃSK

21-24 września 2023 GDAŃSK

Wszystko dookoła nas, cały otaczający nas Świat, Wszechświat i my sami jesteśmy energią utkaną z żywiołów: ognia, wody, powietrza, ziemi, dzięki którym możemy funkcjonować w zmaterializowanej formie. Każdy z żywiołów ma inny stan skupienia, częstotliwość i wibrację. Każdy z nich posiada zarówno pierwiastki twórcze, kreatywne budujące jak i destrukcyjne, niszczące lub przynoszące zagładę. Istotą jest wewnątrz nas utrzymanie ich we właściwej równowadze i pełne zharmonizowanie żywiołami, które otaczają nas na zewnątrz .

“Ziemia twoim ciałem,
Woda twoją krwią,
Powietrze oddechem,
Ogień mocą Twą”

Przez wieki ludzkość była i jest odcięta od odczuć płynących z ciała (ziemi). Mądrość i moc płynące z wnętrza zostały zastąpione zewnętrznym sterowaniem, emocje (woda) i myśli (powietrze) nadawały kierunek życiu a duchowość (ogień) całkowicie pochłonęła materia. Wraz ze zmianami jakie obecnie przechodzi Ziemia my także przechodzimy (lub wkrótce będziemy przechodzić) swoją wewnętrzną i zewnętrzną transformację po, to aby dostroić się do wibracji Nowej Ziemi i przypomnieć sobie kim jesteśmy i po co tu jesteśmy. Aby przejść przez te zmiany z lekkością i zrozumieniem procesów, które obecnie zachodzą potrzebne jest nam ponowne połączenie z naszą wewnętrzną mądrością, zastąpienie myślenia czuciem, rozpoznawanie sygnałów jakie wysyła nasze ciało, a w materii ponownie dostrzeżenie i połączenie z Duchem.

Co możesz doświadczyć uczestnicząc w warsztacie?

  • W trakcie warsztatu będziemy doświadczać siebie jako istot energetycznych ubranych w żywioły.
  • Nauczymy się odczuwać energię i wykorzystywać jej potencjał w połączeniu z nimi.
  • Wykorzystamy niszczycielskie i twórcze potencjały żywiołów, po to aby pozbyć się tego co przestało nam służyć i aby z ich pomocą kreować, tworzyć nowe.
  • Poznamy i zrozumiemy rolę jaką pełnią w naszym życiu i jak wielkim mogą być sprzymierzeńcem w tym transformacyjnym dla nas wszystkich czasie.
  • Będziemy oczyszczać i odżywiać nasze przestrzenie mentalne, emocjonalne, fizyczne i duchowe.
  • Będziemy korzystać z zasobów żywiołów i uczyć się dostrzegać ich obecność w codziennym życiu wykorzystując ich fizyczne, energetyczne i eteryczne właściwości i ładować aktywować w nasze ciała energiami Nowej Ziemi po to, aby wspierały nas w tym transformacyjnym czasie.
  • Nauczymy się też polinezyjskiego masażu Kahiloa, który można stosować zawsze i wszędzie choć najlepsze efekty przynosi stosowanie go w otoczeniu przyrody (przy sprzyjającej aurze będziemy go doświadczać w parku lub na plaży).
  • …. i wiele więcej

Masaż Kahiloa to pradawny polinezyjski masaż energetyczny nazywany często Magicznym Dotykiem.

Wykonując masaż Kahiloa używa się delikatnego płynnego ruchu prowadzącego do uzyskania jedności i harmonii. Można wykonać go w każdej pozycji, w ubraniu, pod przykryciem lub bez. Szczególnie uwielbiany jest przez dzieci.

Masaż Kahiloa wspiera naturalny proces uzdrawiania, łagodzi i usuwa stres, wyrównuje gospodarkę energetyczną, przywraca harmonię ducha, wzmacnia siłę życiową oraz przywraca radość życia, aktywuje moc żywiołów w ciele fizycznym i energetycznym.

Brak jakichkolwiek przeciwskazań do korzystania i przyjmowania masażu Kahiloa.

Co oferuję w trakcie warsztatu?

Oferuję 3 dni w cudownym miejscu w otoczeniu i połączeniu z wszystkimi żywiołami w którym będziemy  ponownie aktywować w sobie ich moc ale tym razem już z przestrzeni wibracji Nowej Ziemi.
W trakcie warsztatu zabiorę Cię w podróże abyś nauczył/nauczyła się wykorzystywać energię i moc żywiołów w codziennym życiu. Każdego dnia podczas warsztatu otrzymasz i wykonasz masaż Kahiloa. Ostatniego dnia wykonasz masaż Kahiloa  na odległość na wybranej przez Ciebie osobie (w porozumieniu i za jej zgodą) abyś nauczył/nauczyła się jak wykorzystywać moc żywiołów na odległość. Zabiorę także Cię w podróże (medytacje, wizualizacje) aktywujące połączenie z energiami żywiołów Nowej Ziemi.
Podaruj więc sobie czas i przestrzeń na to, aby spotkać się ze sobą i pozwól aby energia żywiołów na nowo aktywnie działała w Twoim życiu.

CZAS:
Zaczynamy w czwartek 19:00 spotkaniem organizacyjnym. Kończymy w niedzielę 17:00

Każdego dnia przed śniadaniem BLOK 1

poranna praktyka powitania słońca na plaży

automasaż

Po śniadaniu BLOK 2

połączenia i harmonizacji poszczególnych żywiołów

Po obiedzie BLOK 3

wymienne sesje masażowe

W planie przed śniadaniem codziennie rano powitanie słońca na plaży

INWESTYCJA: 1250 zł

MIEJSCE WARSZTATÓW: (miejsce zostanie podane uczestnikom w oddzielnym mailu)

CZEGO POTRZEBUJESZ: bez względu na aurę za oknem zabierz koniecznie karimatę, koc/śpiwór, poduszkę, wygodny strój ciepły sweter lub bluzę, szal, ciepłe skarpety oraz 1,5 litrową butelkę wody niegazowanej na każdy dzień.

KONTAKT

email : monikamarczak33@gmail.com
tel: 509288997

O czym warto wiedzieć

To co napisałam jest tylko zaproszeniem, informacją i propozycją z mojej strony a co się zadzieje i czego naprawdę doświadczysz zależy jedynie od Twojej otwartości i gotowości na okrycie swoich wewnętrznych skarbów i przypomnienie sobie kim jesteś i po co tu jesteś.