PRZESTRZEŃ DLA CIEBIE

przestrzeń-dla -ciebie-przestrzen-świadomości-monika-elwira-marczak

SPOTKANIA W FORMIE WARSZTATU

Zapraszam serdecznie na jednodniowe lub weekendowe spotkanie w formie warsztatu, które zatytuowałam “Przestrzeń dla Ciebie”. W jego trakcie stworzę dla Ciebie przestrzeń abyś mogła/mógł zatrzymać się na chwilę w swoim chaosie i rozbieganiu, poczuć siebie, popatrzeć na to co potrzebuje zostać „zauważone”. Zobaczyć, usłyszeć, uszanować, poczuć, wyrazić wdzięczność, przyjąć lub oddać aby to abyś na nowo mogła/mógł zaufać sobie.

Będę obecna w tym procesie, poprowadzę go i stworzę przestrzeń, w której możliwe będzie bezpieczne skonfrontowanie się z własnym „cieniem” i odnalezienie światła, wewnętrznej mocy oraz wewnętrznego spokoju. Wyjaśnię krótko sytuację globalnych zmian na Ziemi oraz poziomy, przyczyny życiowych blokad.

Czego możesz doświadczyć podczas spotkania?

Podczas spotkania będzie możliwość rozpoznania ograniczających i blokujących obfitość i radość życia programów oraz przekonań ulokowanych w polu energetycznym ciała fizycznego, emocjonalnego, mentalnego i duchowego. (Wyjaśnię także krótko poziomy i przyczyny lokowania się przekonań oraz blokad w naszym życiu.)
Wykorzystywane przeze mnie narzędzia dobieram intuicyjnie w zależności od zapotrzebowania grupy, sytuacji i potrzeb danej chwili oraz przypadku z jakim pracuję. W trakcie spotkania jest przestrzeņ na wszystko z czym przyjdziesz, na wszystkie tematy (od banalnych po najtrudniejsze bo każdy z nich jest tak samo istotny w procesie zmiany) ale przede wszystkim jest przestrzeń na twoją otwartość i gotowości do zmiany.
W trakcie spotkania przeniesiemy się z poziomu intelektu (umysłu i myślenia) do poziomu czucia do Serca – miejsca, w którym możliwe jest spojrzenie na wszystko z zupełniej perspektywy, ponieważ to tam możliwe jest odnalezienie własnej prawdy, uwolnienie stłumionych uczuć i emocji, dostrzeżenie i zaspokojenie potrzeb, a także odkrycie dotychczasowych schematów funkcjonowania i postępowania. 

Kto może uczestniczyć w tym spotkaniu?

W spotkaniu może wsiąść udział każdy, kto poszukuje prawdy o sobie i otaczającym świecie. Każdy, kto jest gotowy na zmiany i kogo ta przestrzeń zawoła.

                   🍀 

🙏

CZAS:👉 Spotkania w formie warsztatu trwają jeden dzień (dwa dni w weekend lub dwa dni wolne do pracy) dzień od godz. 10:00 do godz. 18:00 (w tym dwie krótkie przerwy kawowe i jedna godzinna.

INWESTYCJA:💰 Udział jeden dzień: 350 zł. Udział dwa dni 600 zł

MIEJSCE:🏠 Miejsca spotkań podane wyżej

KONTAKT i ZAPISY: