POWRÓT DO NIEWINNOŚCI

TERMINY I MIEJSCE

🫶 1-2 czerwca 2024 GDAŃSK

🌐 8-9 czerwca 2024 on-line

🫶7-8 grudnia 2024 GDAŃSK

🌐 21-22 grudnia 2024 on-line

Podobno powinno kroczyć się na przód a nie zaglądać w przeszłość, ale ja wierzę i wiem, że czas jest jedynie pojęciem względnym a wszystko co się dzieje zadziewa się w tu i teraz.

Za dzieciństwem tęsknimy przez całe życie. Chcemy doświadczyć tej samej co wtedy wolności, radości, niewinności i tego samego zachwytu wszystkim dookoła. Dla człowieka dorosłego dzieciństwo jest jak dalekie “echo” lub dobry, lekki sen który, od czasu do czasu powraca.

U jednych przywołując bolesne wspomnienia, u innych – tęsknotę za czasem lekkości, beztroski, zabawy i radości. Bez względu na to, jak wyglądało dzieciństwo i w jakich warunkach dorastałaś/dorastałeś była w nim obecna “magia”, którą kreowała Twoja niewinność.
Dorastając z dnia na dzień coraz bardziej oddalaliśmy się od prawdy przejawiającej się w niewinności.
Jedni ukryli ją głęboko.
Inni zahibernowali.
Jeszcze inni wyrzekli się jej.
Są i tacy, którzy pielęgnowali przez całe życie jej magię i piękno, ale w ukryciu z lęku przed odrzuceniem ośmieszeniem lub krytyką.

Jako dorośli funkcjonujemy jak roboty wkręcone w tryby codziennych planów, schematów, obowiązków zapominając często o magii którą jesteśmy i która bez względu na to co robimy i ile mamy lat jest wciąż w nas i dookoła nas.

Zamiast coraz bardziej sztywnieć w swoich poglądach, postawach, przekonaniach. Na nowo odkryć jej lekkość, spontaniczność, piękno, prawdę, wolność i zaprosić ponownie do życia. Dać tej dziecięcej magii przestrzeń, aby rozbłysnęła wszystkimi kolorami tęczy i aby wspólnie z dorosłym zatańczyła najpiękniejszy taniec z życiem.

Schodząc tu na Ziemię i rodząc się w tak wyjątkowym czasie transformacji na Ziemi zostałeś/zostałaś zaopatrzony we wszystko czego potrzeba, aby razem z Ziemią przejść proces zmian.

Dorastając z każdym dniem i spełniając oczekiwania innych coraz bardziej upodabniałaś/upodabniałeś się do ogółu. Zapomniałeś o swojej wyjątkowości i o misji, roli, zadaniu, które masz tu do zrealizowania tylko Ty i nikt inny.

Zapraszam Cię więc w podróż…

  • … do przeszłości, do czasów Twojego dzieciństwa, niewinności i drzemiących w Tobie (choć nierzadko ukrytych) potencjałów.
  • … do czasu, kiedy byłaś/byłeś przepełniona/przepełniony marzeniami, pasją, dziecięcą radością życia. Do czasu w którym nie ma wczoraj, dzisiaj ani jutro jest tylko wieczne “tu i teraz”.
  • … do czasów kiedy żyłaś/żyłeś w swojej prawdzie i bez względu na okoliczności wyrażałaś/wyrażałeś swoje zdanie, emocje, potrzeby.
  • … do miejsc, w których wszystko było możliwe a marzenia nie miały żadnych ograniczeń.
  • … w trakcie której będziesz mieć przestrzeń aby na nowo przebudzić uśpione potencjały i atrybuty z którymi przybyłaś/przybyłeś na ten świat.
  • … do świata, w którym króluje zaufanie a wszystko co niemożliwe może stać się możliwe.
  • … do odkrycia na nową prawdy, którą jesteś. 
  • ….

W trakcie warsztatu będziesz mieć możliwość odszukać, na nowo odkryć i aktywować Twoją wewnętrzną moc, pamięć tego kim jesteś i skąd pochodzisz i jaką role masz do odegrania tu na Ziemi.

Wrócisz wspomnieniami do radosnych beztroskich chwil, do tego co w dzieciństwie dodawało “skrzydeł” i sprawiało, że doświadczaliśmy życia w całej palecie jego barw z odwagą i ciekawością.

Choć jesteś już dorosła/dorosły gdzieś w środku Ciebie nadal jest ukryty skarbiec z niespełnionymi marzeniami, mocą do przekraczania wszystkich granic i czynienia niemożliwego, bezgraniczna miłość i akceptacja dla wszystkich i dla wszystkiego, radość i zaufanie do życia i do siebie.

Stworzę więc dla Ciebie przestrzeń i potowarzyszę w odkrywaniu najcenniejszych skarbów. Zabiorę Cię w podróże bo w trakcie tych dwóch dni zabiorę cię w 3 może 4 wewnętrzne podróże (medytacje, wizualizacje) w przestrzeni serca. W miejsce gdzie niemożliwe może stać się możliwe a to co umysł postrzegał jako “złe” “niewygodne” może okazać się skarbnicą potencjałów. Będziemy też podróżować i odkrywać w parach i grupowo w kameralnym gronie max 10 osób tak aby każdy z uczestników.

Tylko odmienieni i na powrót stając się dziećmi znajdziemy drogę do Królestwa Niebieskiego.

Kiedy przypomnimy sobie kim jesteśmy, otworzymy serca i pozwolimy aby na powrót w naszym życiu zagościły radość, prostota i zabawa
Trudny i transformacyjny czas Ziemi potrzebuje niewinności, zaufania i lekkości. Podaruj sobie i światu czas. Daj sobie pozwolenie i przestrzeń na to aby spotkać się ze sobą. Obudzić to co uśpione i potrzebuje teraz spełnienia.

CZAS: warsztat rozpoczyna się pierwszego dnia od godz. 10:00 – 18:00, drugiego dnia od godz. 10:00 -18:00 (w trakcie każdego dnia przewidziane są dwie krótkie przerwy i jedna godzinna)

MIEJSCE: miejsce warsztatów zostanie podane w mailu. Link do warsztatów online na platformie zoom 🌐 zostanie przesłany mailem przed rozpoczęciem warsztatu

INWESTYCJA: 880 zł

🐦 W przypadku warsztatu (1-2.06.24) przy wpłacie bezzwrotnej zaliczki 100 zł na do 15.05.24 inwestycja w warsztat 710 zł.

🐦W przypadku warsztatu 🌐online (7-8.06.24) przy wpłacie bezzwrotnej zaliczki 100 zł do 21.05.24 inwestycja w warsztat 710 zł.

🐦 W przypadku warsztatu (7-8.12.24) przy wpłacie bezzwrotnej zaliczki 100 zł na konto do 15 listopada 2024 inwestycja w warsztat 710 zł.

🐦W przypadku warsztatu 🌐online (21-22.12.24) przy wpłacie bezzwrotnej zaliczki 100 zł do 01.12.24 inwestycja w warsztat 710 zł.

CZEGO POTRZEBUJESZ:

✔ zeszytu, czegoś do pisania, kolorowych pisaków lub kredek

✔ ulubionego zdjęcia z czasów dzieciństwa – jeśli takie masz  

Jeśli więc czujesz potrzebę świaDOMego doświadczania życia. zaopiekowania się sobą, odblokowania uśpionych POTENCJAŁÓW, odkrycia PRAWDY o sobie, wyciszenia UMYSŁU, otwarcia SERCA, poszukujesz
LEKKOŚCI, RADOŚCI, ZABAWY I PRZYJEMNOŚCI – zapraszam do wspólnej podróży pełnej codziennych i niecodziennych CUDów w której niemożliwe już jest możliwe

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE i KONTAKT

tel. 509288997
email : monikamarczak33@gmail.com        

O czym warto wiedzieć

 Jeśli to zaproszenie nie jest dla Ciebie to być może jest w Twoim otoczeniu osoba która czeka na tą informację. Przekaż ją proszę dalej                                      

Dziękuję 💙