POWRÓT DO NIEWINNOŚCI

TERMINY I MIEJSCE

🫶 1-2 czerwca 2024 GDAŃSK

🌐 15-16 czerwca 2024 on-line

🫶7-8 grudnia 2024 GDAŃSK

🌐 21-22 grudnia 2024 on-line

Podobno powinno kroczyć się na przód a nie zaglądać w przeszłość, ale ja wierzę i wiem, że czas jest jedynie pojęciem względnym a wszystko co się dzieje zadziewa się w tu i teraz.

Za dzieciństwem tęsknimy przez całe życie. Chcemy doświadczyć tej samej co wtedy wolności, radości, niewinności i tego samego zachwytu wszystkim dookoła. Dla człowieka dorosłego dzieciństwo jest jak dalekie “echo” lub dobry, lekki sen który, od czasu do czasu powraca.

U jednych przywołując bolesne wspomnienia, u innych – tęsknotę za czasem lekkości, beztroski, zabawy i radości. Bez względu na to, jak wyglądało dzieciństwo i w jakich warunkach dorastałaś/dorastałeś była w nim obecna “magia”, którą kreowała Twoja niewinność.
Dorastając z dnia na dzień coraz bardziej oddalaliśmy się od prawdy przejawiającej się w niewinności.
Jedni ukryli ją głęboko.
Inni zahibernowali.
Jeszcze inni wyrzekli się jej.
Są i tacy, którzy pielęgnowali przez całe życie jej magię i piękno, ale w ukryciu z lęku przed odrzuceniem ośmieszeniem lub krytyką.

Jako dorośli funkcjonujemy jak roboty wkręcone w tryby codziennych planów, schematów, obowiązków zapominając często o cudzie i magii którymi jesteśmy i które bez względu na to co robimy i ile mamy lat są wciąż w nas i dookoła nas.
Zamiast coraz bardziej sztywnieć w swoich poglądach, postawach, przekonaniach. Na nowo odkryć jej lekkość, spontaniczność, piękno, prawdę, wolność i zaprosić ponownie do życia. Dać tej dziecięcej magii przestrzeń, aby rozbłysnęła wszystkimi kolorami tęczy i aby wspólnie z dorosłym zatańczyła najpiękniejszy taniec z życiem.

Schodząc tu na Ziemię i rodząc się w tak wyjątkowym czasie transformacji na Ziemi zostałeś/zostałaś zaopatrzony we wszystko czego potrzeba, aby razem z Ziemią przejść proces zmian.

Dorastając z każdym dniem i spełniając oczekiwania innych coraz bardziej upodabniałaś/upodabniałeś się do ogółu. Zapomniałeś o swojej wyjątkowości i o misji, roli, zadaniu, które masz tu do zrealizowania tylko Ty i nikt inny.

Stworzę więc dla Ciebie przestrzeń i potowarzyszę w odkrywaniu najcenniejszych skarbów. Zabiorę Cię w podróże do miejsca w Tobie w którym niemożliwe może stać się możliwe a to co umysł postrzegał jako “złe” “niewygodne” może okazać się skarbnicą potencjałów. Zapraszam Cię w podróż…

  • … do przeszłości, do czasów Twojego dzieciństwa, niewinności i drzemiących w Tobie (choć nierzadko ukrytych) potencjałów.
  • … do czasu, kiedy byłaś/byłeś przepełniona/przepełniony marzeniami, pasją, dziecięcą radością życia. Do czasu w którym nie ma wczoraj, dzisiaj ani jutro jest tylko wieczne “tu i teraz”.
  • … do czasów kiedy żyłaś/żyłeś w swojej prawdzie i bez względu na okoliczności wyrażałaś/wyrażałeś swoje zdanie, emocje, potrzeby.
  • … do miejsc, w których wszystko było możliwe a marzenia nie miały żadnych ograniczeń.
  • … w trakcie której będziesz mieć przestrzeń aby na nowo przebudzić uśpione potencjały i atrybuty z którymi przybyłaś/przybyłeś na ten świat.
  • … do świata, w którym króluje zaufanie a wszystko co niemożliwe może stać się możliwe.
  • … do odkrycia na nową prawdy, którą jesteś. 
  • ….

W trakcie warsztatu będziesz mieć możliwość odszukać, na nowo odkryć i aktywować Twoją wewnętrzną moc, pamięć tego kim jesteś i skąd pochodzisz i jaką role masz do odegrania tu na Ziemi.

Wrócisz wspomnieniami do radosnych beztroskich chwil, do tego co w dzieciństwie dodawało “skrzydeł” i sprawiało, że doświadczaliśmy życia w całej palecie jego barw z odwagą i ciekawością.

Choć jesteś już dorosła/dorosły gdzieś w środku Ciebie nadal jest ukryty skarbiec z niespełnionymi marzeniami, mocą do przekraczania wszystkich granic i czynienia niemożliwego, bezgraniczna miłość i akceptacja dla wszystkich i dla wszystkiego, radość i zaufanie do życia i do siebie.
Tylko odmienieni i na powrót stając się dziećmi znajdziemy drogę do Królestwa Niebieskiego.

Kiedy przypomnimy sobie kim jesteśmy, otworzymy serca i pozwolimy aby na powrót w naszym życiu zagościły radość, prostota i zabawa
Trudny i transformacyjny czas Ziemi potrzebuje niewinności, zaufania i lekkości.
Podaruj sobie i światu czas.
Daj sobie pozwolenie i przestrzeń na to aby spotkać się ze sobą.
Obudzić to co uśpione i potrzebuje teraz spełnienia.

CZAS: warsztat rozpoczyna się pierwszego dnia od godz. 10:00 – 18:00, drugiego dnia od godz. 10:00 -18:00 (w trakcie każdego dnia przewidziane są dwie krótkie przerwy i jedna godzinna)

MIEJSCE: miejsce warsztatów zostanie podane w mailu. Link do warsztatów online na platformie zoom 🌐 zostanie przesłany mailem przed rozpoczęciem warsztatu

INWESTYCJA: 880 zł

CZEGO POTRZEBUJESZ: zeszytu, czegoś do pisania, kolorowych pisaków lub kredek, ulubionego zdjęcia z czasów dzieciństwa – jeśli takie masz  

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE i KONTAKT

O czym warto wiedzieć

 Jeśli to zaproszenie nie jest dla Ciebie to być może jest w Twoim otoczeniu osoba która czeka na tą informację. Przekaż ją proszę dalej                                      

Dziękuję 💙