KINOMANA na WYSPIE GOZO

7-14.09 2023


Kino Mana na wyspie Gozo🌺- tygodniowy kurs nauki masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej sztuki życia.

Udział w kursach Kinomana to jedna z najlepszych i najgłębszych metod poznawania siebie i poszerzania świadomości jakie było nam dane poznać.

DLA KOGO TEN KURS?
–  dla każdego kogo wzywa masaż Lomi Lomi Nui i lub wyspa Gozo 🙂
– dla masażystów i osób chcących wykorzystywać masaż w pracy z ludźmi
– dla każdego, kto w codziennym życiu chce miłością i czułym dotykiem obdarzać siebie, najbliższych, przyjaciół i znajomych
– dla każdego, kto potrzebuje zająć się sobą
– dla każdego kto czuje wewnętrzną tęsknotę za „czymś” co jest trudne do zdefiniowania
– dla każdego kogo ciało potrzebuje kojącego, otulającego dotyku
– dla…

CZEGO DOŚWIADCZYSZ PODCZAS KURSU?
🌺 poznasz i doświadczysz na sobie codziennie hawajski masaż Lomi Lomi Nui
🌺 nauczysz się automasażu, dzięki któremu uwolnisz napięcia w ciele, nauczysz się rozpoznawać sygnały jakie wysyła Twoje ciało i dbać o nie
🌺 poznasz hawajskie tradycje, rytuały i  pradawne tajemnice życia zawarte w Hunie oraz nauczysz się wykorzystywać je w codziennym życiu
🌺 będziesz praktykować uważność poznasz różne techniki oddechu – nauczysz się świadomego oddychania
🌺 uwolnisz ciało w ruchu i tańcu hula
🌺 uwolnisz głos w śpiewaniu hawajskich pieśni, mantrowaniu, krzyczeniu, mruczeniu
🌺 poznasz masaż Kahiloa i nauczysz się wykorzystywać energię żywiołów w codziennym życiu,

Ponadto:

🪷 doświadczysz codziennych harmonizujących kąpieli w dźwiękach
🪷uwolnisz wewnętrzną dziecięcą radość życia 🙂
🪷 doświadczysz stanu bycia czystą świadomością i nauczysz się jak być i żyć na co dzień z poziomu czucia
🪷poznasz miejsca mocy na wyspie Gozo których nie znajdziesz w przewodnikach

MIEJSCE:
🏠 Hause of Happines – Dar Il Hena na wyspie Gozo – wyspie usytuowanej w basenie Morza Śródziemnego 30 minut promem od Malty.
Wyspa Gozo słynie z powolnego życia, spektakularnych widoków, oszałamiających klifów, czystego środowiska i smacznego lokalnego jedzenia i pięknej kobiecej energii oraz wielowiekowej i monumentalnej historii starszej niż egipskie piramidy. Cudowne miejsce do życiowych transformacji – tu zmiany zadziewają się niewielkim wysiłkiem ale za to w lekkości, radości i przyjemności

CZAS:
Zajęcia rozpoczynają się 7 września i kończą 14 września 2023 roku.
Kurs zaczyna się pierwszego dnia wieczorem ok. godziny 20.00 i kończy się ostatniego dnia ok. godziny 10.00
Dzień warsztatowy zaczyna się  od wschodu🌅 i trwa do zachodu słońca 🌄 a czasami dłużej.
Program jest bardzo elastyczny, ale zaczynamy bardzo wcześnie rano od powitania słońca ☀️

INWESTYCJA:
💰dla uczestników biorących udział w kursie po raz I i II (Kino Mana I i II ) 1250  Euro
🔸wpłata zaliczki do 15 go lipca upoważnia do zniżki – 1150 Euro /
💰 absolwenci Kino Mana – 1050 Euro

Gwarancja udziału w warsztacie jest wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 300 Euro – numer konta podajemy przy zgłoszeniu na maila lub wiadomości tekstowej
Inwestycja zawiera: udział w kursie, niezbędne materiały, zakwaterowanie + energetyczne i karmiące wszystkie zmysły wyżywienie przygotowywane przez Kahunkę kuchni Dagmarę 🙏

Po ukończeniu dwóch tygodniowych warsztatów (Kinomana I i Kinomana II) uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa zgodny z Aloha International.
Dyplom uprawnia do profesjonalnego wykonywania masażu oraz do kontynuowania nauki do poziomu instruktorskiego i nauczycielskiego – Kino Mana III, IV i V (z mistrzem hawajskim).

WAŻNE✨
DODATKOWO KAŻDY UCZESTNIK WE WŁASNYM ZAKRESIE POTRZEBUJE ZAOPATRZYĆ SIĘ W:
🔸bilety lotnicze na Maltę
🔸transport z Malty na Gozo + bus (2×1,5 eur) lub taksówka (2×25 eur) z lotniska Luqa na prom Cirkewwa
🔸 bilet na prom (5 € w obie strony)

ZGŁOSZENIA I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE i ZAPISY:
Magdalena:
💌e- mail: magdalenajokiel@gmail.com
📞tel: +356 77 366 012              
Facebook: Art of Touch   
http://www.artoftouch-massage.com
  

Monika
💌e-mail: monikamarczak33@gmail.com    
📞tel: 509288997   
Facebook: Harmonia Cudu  Monika Marczak
https://monikamarczak.pl/warsztat/kurs-z-nauka-masazu-lomi-lomi-nui-kino-mana/
                                                                                                                        
PROWADZĄCE:
💃🏽MAGDALENA JOKIEL- Kahuna dotyku i materialnej cielesnej przestrzeni warsztatu.
Nauczyciel, instruktor masażu Lomi Lomi Nui. Fizjoterapeutka i instruktor odnowy biologicznej i masażu klasycznego . Certyfikowana terapeutka dźwiękiem według metody Petera Hessa .
Od 10 lat mieszka na Gozo z partnerem Corrado i córka Sheela . Wyspa stała się jej drugim domem do którego zawitalo już wiele kursantow i warsztatowiczów, którzy mogli sami poczuć moc samej wyspy jak i praktyk hawajskich jak taniec Hula czy masaż Lomi Lomi Nui .
Praca z ciałem i wiedza anatomiczna była od dawna jej pasja dlatego z sukcesem 20 lat temu ukończyła Fizjoterapię ze specjalizacji Odnowy Biologicznej co dało jej możliwość pracy jako Instruktor w szkole masażu . Jednak to dopiero był początek poznawania siebie i odpowiednich technik które mogą uleczyć nie tylko ciało ale i dusze.Od 2005  zaczęła się jej przygoda z Lomi Lomi Nui i spotkanie z nauczycielami masażu i tańca hawajskiego  takimi jak Susan Pa’iniu Floyd z Hawajów (2006) oraz warsztatu prowadzonego przez Danutę i Jerzego Adamczyk, Frank Kawaikapuokalani Hewett, Joshua Lanakila Manguai (hawajscy mistrzowie tańca hula) a także Serge Kahili King (autor wielu książek o Hunie). 
W 2014 roku otrzymała dyplom instruktora masażu Lomi Lomi Nui na Hawajach (Big Island) gdzie spędziła miesiąc chłonąc wiedzę i kulturę rdzennych mieszkańców wyspy .
Te i liczne doświadczenia w pracy z klientem na stole jaki i uczestnictwo w wielu warsztatach rozwojowych dało podstawy do nazwania tej  metody pracy z ciałem ART OF TOUCH – SZTUKA DOTYKU , która cieszy się ogromnym sukcesem a przede wszystkim pomaga na wielu poziomach !

💃🏽MONIKA MARCZAK – Kahuna energetycznej i dychowej przestrzeni warsztatu.
Doświadczony praktyk rozwoju osobistego, instruktor hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui i polinezyjskiego masażu KahiLoa. masażysta dźwiękiem a także praktyk Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, certyfikowanym terapeuta masażu dźwiękiem i  kwantowych technik uzdrawiania. Od lat w swojej pracy wykorzystuje poznane metody transformacji (m.in. metodę Theta Healing, Dwupunkt, energetyczną Formę, terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach oraz mediację)
Dzięki wieloletniej pracy nad sobą oraz doświadczeniom zdobytym na różnorodnych warsztatach i kursach rozwoju osobistego od 1995 r. poznaje i doświadcza na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym najbardziej efektywne narzędzia przebudzania potencjału ludzkiego, poszerzania świadomości oraz wewnętrznej transformacji umożliwiające odnalezienie harmonii, doświadczenie wewnętrznej Mocy, Miłości, Radości i Wolności.
Doktor nauk humanistycznych z zakresu resocjalizacji z wieloletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi przebywającymi w warunkach izolacji więziennej i społecznej. Szczególnym zainteresowaniem zawodowo obejmowała losy życiowe kobiet odbywających karę pozbawienia wolności – obecnie także temat szeroko rozumianej kobiecości, różnorodnych jej form wielowiekowej izolacji. Prowadziła dla kobiet przebywających w więzieniu swój autorski program poszerzania świadomości.
Komunikuje się językiem serca.
Obecnie aktywuje potencjały, które spływają na Nową Ziemię.
Pasjonatka morskiej bryzy.
Woda i oddech to jej droga do domu.

Znają się prawie od zawsze przez kilka lat wspólnie prowadziły kursy Kinonana. Madalena uczyła sztuki dotyku. Monika dzieliła się hawajską filozofią życia i  trzymała przestrzeń energetyczną kursów. W 2013 roku  Magdalena wyjechała na Gozo i całkowicie swoje życie zawodowe poświęciła hawajskiej sztuce dotyku i stała się przewodnikiem i strażnikiem miejsc mocy na Wyspie Gozo. Monika poznawała i eksplorowała różnorodne formy i narzędzia poszerzania świadomości, wychodzenia z iluzji oraz aktywowania potencjału ludzkiego. Teraz po 10 letniej przerwie i transformacji, której każda z nich doświadczyła indywidualnie ponownie łączą swoje moce aby dzielić się praktyką, wiedzą i doświadczeniem pięknej pradawnej hawajskiej praktyki i filozofii życia i masaży Lomi Lomi Nui i Kahiloa.
🌺

Oferowany przez nas  kurs jest nie tylko nauką masażu ale głęboką i piękną podróżą poszerzającą świadomość pełną codziennych i niecodziennych cudów.
Prowadzimy go z intencją wszystkiego co najlepsze dla nas i każdego z uczestników na ten czas globalnych zmian.
ZAPRASZAMY
Magdalena & Monika
………………………………………………..
Więcej informacji w opisie wydarzenia: ⬇️
https://facebook.com/events/s/kino-mana-na-wyspie-gozo/948807119791227/
English version:⬇️
https://facebook.com/events/s/lomi-lomi-nui-course-on-gozo/260135413335854/
🌺 ZAPRASZAMY 🌺

kinomana#masaż#ciało#kurs#warsztat#lomilominui#kahiloa#huna#hula#kalanahula#świadomość#transformacja#gozo#miejscamocy#przrzebudzeniekobiecości#artoftouch#harmoniacudumonikamarczak