KĄPIEL W DŹWIĘKACH I WIBRACJI SERCA

TERMINY I MIEJSCA

💫 27 kwietnia 2024 – 19:00-21:00 Sopot

Dźwięki towarzyszą każdemu procesowi na naszej planecie od zawsze, ponieważ to one tworzą rytm Wszechświata, dlatego używane podczas kąpieli dźwięki mis dźwiękowych, gongów, dzwonków, bębnów oraz innych instrumentów muzycznych idealnie rezonują z wibracjami naszego ciała. Fale i wibracje odbierane są przez wszystkie komórki ciała i rezonując z nimi prowadzą do wyciszenia umysłu i bardzo przyjemnego stanu medytacyjnego. W trakcie seansu gonitwa myśli ma szansę się zatrzymać, eMOCje wyciszyć i zrobić miejsce dla wewnętrznego ukojenia i ciszy.

Kąpiel w dźwiękach

To MOC która zabiera w magiczną podróż w głąb siebie. Przynosi rozwiązania. Rozbudza intuicję. Uzdrawia organizm na każdym poziomie. Przynosi spokój, harmonię, relaks oraz ukojenie. Każda komórka naszego ciała posiada swój harmoniczny wzorzec, który za pomocą dźwięków jest przywracany do jego pierwotnej formy – do pierwotnej wibracji. Dzięki dźwiękom mis i anielskim dzwonkom wszystkie uśpione komórki zostają zharmonizowane i pobudzone do działania dla naszego najwyższego dobra.

Jak przebiega spotkanie?

Kąpiel w dźwiękach poprzedzi autorska poruszająca Ciało, wyciszająca Umysł i kojąca Duszę medytacja w ruchu, ponieważ dzięki niej tu i teraz intencyjnie pożegnamy przeszłość i zrobimy przestrzeń dla przyszłości po to, aby w nią wkroczyć z wiarą, nadzieją, ufnością i miłością.

A wszystko to zadzieje się w przestrzeni Serca.

INWESTYCJA: 100 zł

CZAS TRWANIA: 2h

Co ze sobą zabrać?

Proszę o zabranie wygodnego ubrania, cieplejszego swetra/bluzy, śpiwora lub koca do przykrycia, karimaty do leżenia oraz wody do picia.

Kąpieli w dźwiękach uroczystości

SPOTKANIE OKOLICZNOŚCIOWE

Istnieje możliwość przeprowadzenia kapieli okolicznościowej ( wieczór panieński, urodziny, imieniny, spotkanie integracyjne itp) na wyłączność (min.4 osoby) 

Inwestycja w spotkanie: 2h/100 zł os osoby. Po ustaleniu terminu obowiązuje bezzwrotna zaliczka 100 zł 

SPOTKANIE RODZINNE LUB RANDKA

Jeśli chcesz zabrać swoją ukochaną lub ukochanego na randkę, rocznicowy wieczór lub chcesz wspólnie z rodzinnie spędzić czas, wykąpać się w wibracjach dźwięku i zharmonizować wibracje Waszych serc a brakuje ci pomysłu na prezent mogę zagrać tylko dla Was.
Inwestycja w spotkanie dla par 2h/350 zł
Inwestycja w spotkanie rodzinne 2h/4 osoby 400 zł powyżej 4 osób każda osoba dodatkowo 100 zł.

KONTAKT

tel: 509288997
e-mail: monikamarczak33@gmail.com