CHOROBA CZY TRANSFORMACJA? CO SIĘ Z NAMI TERAZ DZIEJE?

O rezonansie Schumanna i wpływie obecnych zmian na organizm i nasze samopoczucie

“Mistrzu moje ciało jest chore. Pomóż mi proszę. Podaj jakieś lekarstwo aby uśmierzyć mój ból
– Nie spiesz się, by się wyleczyć. Twoja Dusza poprzez ból przemawia do Ciebie, transformuje, uwalnia, uzdrawia. To święty dialog. Nie przerywaj go!
– Ale jestem chory. Źle mi bardzo. Boli.
– “To dobry znak, ponieważ w końcu zaczynasz odczuwać i nawiązujesz kontakt ze swoim ciałem. Zatrzymujesz się wtedy . Zaczynasz dbać o siebie i pozwalasz innym zaopiekować się Tobą. Dostrzegasz każdą komórkę. Im bardziej odmawiasz bólu, tym bardziej daje on o sobie znać. Zmusza Cię abyś zostawił wszystko co dotychczas absorbowało Twoją uwagę i zajął się sobą. To czas kiedy Twoja Dusza pragnie poprowadzić cię do nowego życia. Nie dlatego, że poprzednie było nie tak, ale dlatego, że nadszedł czas aby zrobić kolejny krok i wspiąć się wyżej. Jeśli pozwolisz, by ból działał na ciebie, pozostawi ci swoje przesłanie i odejdzie.”
– Boję się, Mistrzu i cierpię. To boli.
– “Zaufaj. Twoje ciało jest mądre, jest świątynią twojej Duszy, jest kolebką twojej esencji. Nie doświadczaj jej jako ciężaru, ale jako bramy do nowego, lepszego życia, świata symboli, ukrytych znaczeń i prawdy. Twoje ciało zabiera cię w głąb: tam, gdzie kryją się najcenniejsze perły. Otwórz się na odbiór i usłysz głos Duszy. Spróbuj poczuć święty dialog, który ma miejsce w Tobie teraz ”.
– Jak to zrobić?
„Zatrzymaj się i odpocznij. Wyjdź do natury. Dotknij swojej chorej strony. Skontaktuj się z bólem. Obejmij to, co teraz potrzebuje objęcia. Ukochaj to co nie(do)kochane. Wysłuchaj tego co krzyczy w środku domagając się uwagi. Wyraź co niewyrażone i odpocznij.

Oddychaj, puszczaj i pamiętaj

TO MINIE!.”

🫶

W obecnych czasach planeta Ziemia przechodzi transformację energetyczną a wraz z nią przemianie poddane są wszystkie żyjące na jej powierzchni istoty. Aby wyjaśnić na czym to polega użyję potocznego już określenia dwóch nakładających się na siebie częstotliwości 3D na 5D (i wyższe) oraz częstotliwości 4D które jest fazą przejściową pomiędzy jednym a drugim.
Od dwóch lat Ziemia znajduje się w okresie przejściowym a wszystko na pozimie energetycznym jest ze sobą połączone. Każda najmniejsza nawet zmiana na Ziemi wywołuje zmianę u każdej zamieszkującej ją istoty. Działa to także w drugą stronę. Każda działanie i zmiana dokonana w obrębie jednostki ma ogromny wpływ na zmiany na poziomie globalnym całej planety.
Czym są owe umowne częstotliwości?
3D
to bardzo ciężka i niskowibracyjna energia, w której człowiek jest całkowicie zniewolony, skierowany na zewnątrz i podporządkowany okolicznościom zewnętrznym stworzonym i wykreowanym przez sztuczną inteligencję. Jego DNA jest ograniczone do dwóch nici przez co człowiek bazuje w całkowitym odcięciu od Źródła Stwórcy przepełniony lękiem, złością, zawiścią, działając z poczucia braku, winy, wstydu, żalu, bezsilności, samotności itd. W tej częstotliwości żyjemy życiem przodków, historią, religią i doktrynami kościelnymi całkowicie podporządkowani władzy. W ciągłym poczuciu braku i żądzy. Zasilając się jedynie energią innych ludzi, jedząc zwierzęta, niszcząc przyrodę.

5D i wyżej
To wysokowibracyjna częstotliwość, pełna lekkości, radości i przepływu. To częstotliwość bezgranicznej akceptacji, miłości i szacunku do siebie, planety i jej mieszkańców. Na tej częstotliwości człowiek ma czyste intencje i w życiu kieruje się jedynie wartościami uniwersalnymi. Tu energia pobierana jest bezpośrednio od Źródła Stwórcy bez żerowania i pasożytowania na innych. Ludzie funkcjonujący na tej częstotliwości stają się teansparentni i zasięgiem dla tych, którzy funkcjonują na niższych wibracjach.
W 2012 roku na Ziemi została zakotwiczona Krystaliczna Matryca 5D od tego czasu częstotliwość planety wzrasta od tego czasu częstotliwości 3Di 5D współistnieją obok siebie.

4D

To faza oczyszczająca i uwalniająca z wszystkiego co przestało być wkładem. Wszystkiego co potrzebujemy zostawić (przekonań, przywiązań, schematów, systemów itp) aby móc wznieść się na wyższe wibracje. To czasoprzestrzeń przejściowa.

To z jaką częstotliwością rezonuje człowiek zależy wyłącznie od jego poziomu świadomości i tego na ile funkcjonuje na poziomie umysłu (myślenia) a na ile serca (czucia).
Przejście z poziomu 3D na 5D dokonuje się na każdym poziomie i na każdej płaszczyźnie naszego funkcjonowania. Począwszy od poziomu mentalnego, emocjonalnego, fizycznego, energetycznego, astralnego i eterycznego.

Zmiany jakie dokonują się na poziomie fizycznym w ciele często traktowane są jako stany chorobowe (bo takowe w rzeczywistości przypominają) jednak w rzeczywistości są transmutacją umożliwiającą funkcjonowanie na wyższych poziomach wibracji.

Rezonans Schumanna to oddech, puls Ziemi, który wpływa na wszystkie organizmy żywe.

Rezonans Schummana to elektromagnetyczna częstotliwość Ziemi powodowana przez wyładowania atmosferyczne między powierzchnią Ziemi a jonosferą. Wszystkie formy życia na ziemi są ze sobą połączone za pośrednictwem fal elektromagnetycznych. Ich podstawowym źródłem są zjawiska atmosferyczne takie jak burze, pioruny, procesy magnetyczne zachodzące na ziemi i słońcu. Są one wynikiem przejawów aktywności słonecznej, poczynając od plam na tarczy aż po rozbłyski koronalne, wyrzuty materii, burze magnetyczne na Ziemi i zmiany własności heliosfery itp.

W 1952 roku po raz pierwszy fizyk Winfried Schumann po raz pierwszy dokonał pomiaru częstotliwość Ziemi. Na tamten czas wynosiła ona wtedy 7,83 Hz – dokładnie tyle samo ile fale alfa generowane przez ludzki mózg. Przez wiele lat wartość ta utrzymywała się na stałym poziomie .

Począwszy od 2014 roku częstotliwość zaczęła znacznie wzrastać, w 2015 wynosiła 16,5 Hz, a w 2017 dochodziła do 40 Hz. i z każdym rokiem częstotliwość pola elektromagnetycznego coraz bardziej wzrasta.

Aktualny puls Ziemi ukazany na Rezonansie Schummana publikuje Instytut w Tomsku. Możesz sprawdzić tutaj

Interpretacja wykresu

W ciągu ostatnich dwóch lat wyładowania atmosteryczne z dnia na dzień są coraz częstsze i pomagają w transformacji Ziemi na wyższy poziom. A skoro częstotliwość fal Schumanna odpowiada częstotliwościom fal mózgowych człowieka oznacza to, że ich wzrost jest równoznaczny nie tylko ze wzrostem świadomości ludzkości, ale również każdej żywej istoty i całej planety.

Największą wrażliwość na fale Schumanna wykazuje u ludzi przede wszystkim układ limbiczny, który bierze udział w regulacji zachowań emocjonalnych. Reagują na jego skoki i wahania również układ nerwowy, hormonalny, trawienny i wydalniczy.
Bez względu na samopoczucie jakie mamy w okresach wysokich skoków wibracji Ziemi możemy czuć się bardzo “dziwnie” i “nieswojo”. Może nas zupełnie “wycinać” z życia lub napędzać do działania.

Osoby funkcjonujące w tym czasie na wysokich wibracjach ma miejsce zauważalny wzrost kreacji, radosny nastrój i dobre samopoczucie.

W trakcie gdy umysł ludzki przestraja się i dostraja do wyższych częstotliwości a struktura DNA podlega zmianie mogą wystąpić różne dolegliwości na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym. Podobnie jak w stanie chorobowym również przed wzrostem świadomości i wejściem na wyższy poziom może mieć miejsce pogorszenie, nagły spadek lub chwilowe odczucie zaniku świadomości. Wtedy właśnie uwolnione zostają zablokowane na poziome ciała i emocji pokłady energii wznosząc nas na wyższy poziom wibracji i świadomości.

U osób będących na niskich wibracjach: smutku, żalu, poczucia winy, wstydu, złości najczęściej pojawia się fizyczny i psychiczny dyskomfort. Mogą też wystąpić chwilowe lub nasilić się znacznie już występujące problemy zdrowotne.
Poniżej podaje listę najczęściej zauważalnych występujących objawów. Najczęściej pojawiają się na chwilę (kilka minut, godzin) i znikają. Mogą jednak trwać znacznie dłużej (1-3 dni, 1-3 tygodni, 1-3 miesięcy) w zależności od procesu jaki został w danym momencie aktywowany w przestrzeni indywidualnej i globalnej.

 • 💥 silne bóle ścisk w głowie – polecam wtedy pić dużo wody!!!)
 • 💥 chwilowe problemy z pamięcią lub zaniki pamięci
 • 💥 skoki ciśnienia,
 • 💥 uderzenia gorąca (gdy ciało wibruje szybciej, generuje ciepło) i pojawiające się poty zalewające całe ciało
 • 💥 nieregularne lub skaczące bicie serca,
 • 💥 niewyjaśnione bóle w różnych częściach ciała najczęściej w kręgosłupie odcinek lędźwiowy, piersiowy i szyjny
 • 💥 nudności,
 • 💥 ciężki oddech,
 • 💥 bezsenność lub nadmierne spanie
 • 💥 migreny,
 • 💥 jedno – dwudniowe oczyszczanie ciała przez wymioty i rozwolnienie jak przy jelitówce czasami ze stanem podgorączkowym
 • 💥 nerwowość, nadpobudliwość
 • 💥 napięcie i poczucie niepokoju,
 • 💥 zalewające uczucie smutku lub straty, wewnętrzne rozbicie,
 • 💥 objawy depresji i apatia
 • 💥 agresja,
 • 💥 huśtawka nastrojów,
 • 💥 krótkotrwałe objawy grypopodobne czy
 • 💥 wielkie zmęczenie lub pobudzenie bez konkretnego powodu.
 • 💥 żywe sny w których przeżywasz dramaty i inne trudne przeżycia z przeszłości,
 • 💥 rozregulowanie organizmu
 • 💥 zaburzenia funkcji biologicznych
 • 💥 bóle stawów, kości, mięśni
 • 💥 drętwienie rąk po przebudzeniu
 • 💥 promieniujące bóle rwy kulszowej
 • 💥 bóle nerek (energia życiowa)
 • 💥 nadwrażliwość ciała na dotyk
 • 💥 senność lub bezsenność
 • 💥 zmęczenie, wewnętrzne rozbicie
 • 💥brak energii życiowej, brak siły sprawczej
 • 💥 najprostsze czynności mogą sprawiać trudność
 • 💥 zaczynanie co raz to nowych rzeczy i nie doprowadzanie do końca
 • 💥nudności, mdłości
 • 💥 zmniejszenie łaknienia lub objadanie się
 • 💥 odrzucenie mięsa, nabiału albo ogromna chęć na nie nawet u wegan i wegetarian (jedz to czego w danym momencie potrzebuje Twój organizm)
 • 💥 odrzucenie pożywienia zawierającego chemię lub nagła ochota na chipsy, lody itp.
 • 💥 zaburzenia widzenia… widzenie rzeczy innymi niż są lub zawsze były, widzenie kolorów, energii, struktur itp.
 • 💥 kłopoty z koncentracją, logicznym myśleniem, wysławianiem się
 • 💥 zaburzenia pamięci
 • 💥 zawroty głowy i omdlenia
 • 💥 nadwrażliwość na dźwięki i chęć siedzenia w ciszy
 • 💥bóle uszu, piski w uszach
 • 💥 zwiększenie lub osłabienie libido
 • 💥 huśtawka energetyczna od bardzo wysokich stanów wibracyjnych aż po najgłębsze pokłady swojego cienia co może objawiać się zmiennymi nastrojami od poczucia euforii, wybuchów bezwarunkowej miłości i poczucia połączenia z Wszechświatem do poczucia przygnębienia, porzucenia, braku sensu i głębokiego smutku zaledwie kilka godzin później do głębokiej depresji

W tym czasie przechodzimy też przez silną aktywację czakry serca, co również może być bardzo odczuwalne na poziomie fizycznym i przejawiać się:

 • 💥 kołataniem serca,
 • 💥 podwójnym uderzeniem i dodatkowymi skurczami,
 • 💥 przejściową tachykarią,
 • 💥 ostrym bólem w klatce piersiowej rozciągającym się w dół pleców między łopatkami i/ lub w dół ramion do rąk i opuszków palców,
 • 💥 uczuciem, że nie możesz wziąć głębokiego oddechu,
 • 💥 refluksem,
 • 💥 zapaleniem błony śluzowej żołądka
 • 💥 uczuciem, że serce nie mieści się w klatce piersiowej,

W tym czasie istotne jest dostrojenie do wyższych częstotliwości, zadbanie o siebie i stworzenie przestrzeni aby proces zmiany naszej struktury DNA przebiegł delikatnie i łagodnie. Pomocne w złagodzeniu objawów i zadbaniu o siebie mogą być:

 • 🫶 wyciszenie umysłu
 • 🫶 medytacja, modlitwa,
 • 🫶 zapisywanie tego co się w danym momencie dzieje
 • 🫶 ograniczenie do minimum lub całkowite zrezygnowanie z informacji serwowanych przez mass media (telewizja, radio, czytanie, słuchanie wiadomości oraz media społecznościowe.)
 • 🫶 zadbanie o ciało: odpoczynek, sen, relaks, masaże, joga, taniec,
 • 🫶 zdrowe odżywanie spożywanie przede wszystkim warzyw, owoców sezonowych
 • 🫶 ograniczenie do minimum lub rezygnacja w danym momencie lub na stałe z pokarmów mącznych, słodyczy i alkoholu i mięsa
 • 🫶 picie dużej ilości wody, najlepiej strukturyzowanej, ożywionej lub naenergetyzowanej kamieniami (szungit, kwarc)
 • 🫶 kąpiele w dźwiękach,
 • 🫶 taniec
 • 🫶 kontakt z naturą spacery,
 • 🫶 tulenie do drzew,
 • 🫶 uziemienie poprzez chodzenie boso, leżenie na trawie, kładzenie dłoni na ziemi lub zanurzanie ich w zbiornikach wodnych
 • 🫶 kąpiel w morzu, jeziorze, brodzenie w rzece, w wodospadach
 • 🫶 częste prysznice
 • 🫶 sauna
 • 🫶 spacery,
 • 🫶 słuchanie muzyki relaksacyjnej (zalecane wibracje solfeggio)
 • 🫶 kreatywne wyrażanie siebie (rysowanie, malowanie)
 • 🫶 napary ziołowe (szczególnie z melisy, rumianku, lawendy)
 • 🫶 suplementacja czystymi minerałami

Wpływ Pulsu Ziemi najbardziej odczujemy kiedy będziemy z dala od miejskiego chaosu i szumu. Najlepiej na łonie natury, w miejscu gdzie jesteśmy wolni od promieniowania elektromagnetycznego pochodzącego z komputerów, telefonów komórkowych i innych przekaźników, stacji radiowych i telewizyjnych, urządzeń WiFi i Bluetooth, sieci elektrycznej, przewodów elektrycznych w domu i innych elektrycznych urządzeń wypełnia przestrzeń wokół nas.

Ponieważ jesteśmy istotami wielowymiarowymi, elektromagnetycznymi i jak wszystko wokół mamy swoją energię. Nasze ciała, myśli i emocje w dużej mierze generują poziom wibracji i częstotliwości, którą emanujemy na zewnątrz.

Istotne jest także w tym czasie pielęgnowanie i wzmacnianie:

 • 🫶 miłości,
 • 🫶 wdzięczności,
 • 🫶 radości,
 • 🫶 życzliwości,
 • 🫶 spokoju
 • 🫶 dobroci,
 • 🫶 współczucia
 • 🫶 pokory
 • 🫶 akceptacji

które przyczyniają się do wzrostu poczucia szczęścia a wraz z nim do wzrostu naszego samopoczucia i poziomu świadomości.

I najważniejsze aby w tym czasie zadbać o siebie i o swoje potrzeby ciała i ducha.

🫶

Tylko tyle albo aż tyle.

I pamiętaj ten stan minie. A Ty powrócisz do zdrowia, ale już inny przemieniony.


Ze swojej strony oferuję narzędzia pomocne w przemianie i życiowej transformacji:

🫶 Masaż Lomi lomi nui, który ukoi przechodzące transformację ciało, wyciszy umysł i stworzy przestrzeń dla przebudzenia duszy.

🫶 Theta Healing – sesje uzdrawiania kwantowego, dzięki którym uwolnisz zablokowane emocje i przyjrzysz się starym programom i przekonaniom

🫶 Kąpiel w dźwiękach i wibracjach serca które kołyszą ciało, wyciszają umysł i koją duszę

Kupując wirtualną kawę ☕ możesz odwdzięczyć się za przeczytaną treść i jednocześnie zainwestować w moje projekty, które mają na celu poszerzanie świaDOMości.

🙏💙